Sony Xperia X (Czarny)

Kolor

Opis

Sony Xperia X

Sony Xperia X to smartfon, który pozwala łowić nawet najbardziej ulotne momenty, dzięki super inteligentnemu aparatowi wyposażonemu w funkcję przewidywania ruchu. Żaden poruszający się obiekt, który znajdzie się w kadrze obiektywu, nie zostanie zarejestrowany jako nieostry! Smartfon Sony Xperia X cechują znakomite parametry techniczne, świeży wygląd, ulepszona technologia aparatu oraz inteligentne zarządzanie baterią.

 • Konfiguracja i porady techniczne
 • Zadbaj o Swój telefon z Orange Smart Care
 • Przewodnik po telefonach


 • Najważniejsze cechy
  Aparaty z którymi możesz być spontaniczny
  Superinteligentny aparat przewiduje ruch, pozwalając robić ostrzejsze zdjęcia.Technologia Smart Capture w smartfonie Xperia X ułatwia robienie zdjęć bez rozmyć. Technologia Smart Capture oparta na hybrydowym mechanizmie automatycznej ostrości z przewidywaniem ruchu pozwala wybrać osobę lub obiekt do automatycznego śledzenia. Dzięki temu obiekt jest stale ostry, nawet gdy się porusza, a ujęcia są zaskakująco wyraźne i szczegółowe.
  Design, który robi wrażenie
  Xperia X z metalową tylną pokrywą oszałamia wyglądem. Wyświetlacz o idealnej przekątnej 5 cali z zakrzywionymi krawędziami jest przyjemny w dotyku i idealnie leży w dłoni.
  Inteligentna bateria
  Firma Sony zastosowała w smartfonie Xperia X technologię inteligentnego zarządzania baterią, która zapewnia nawet dwa dni pracy na jednym ładowaniu i dłuższą żywotność.
  Słuchaj w najwyżej jakości
  Technologia Hi-Res Audio i obsługa DNC umożliwiają słuchanie muzyki w jej oryginalnym brzmieniu i blokują hałas otoczenia.
  Ekran z jaśniejszymi kolorami
  Dzięki wbudowanym technologiom znanym z telewizorów Sony BRAVIA obraz wyświetlany na ekranie Full HD tego smartfonu jest bardziej żywy.