Samsung Galaxy S9 (Czarny)

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  1039 zł + VAT
 • Opłata miesięczna z abonamentem
  od 56 zł + VAT
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24
Dobierz ofertę
Chwilowy brak w sklepie internetowym.

Opis

Samsung Galaxy S9

Samsung Galaxy S9 to flagowy smartfon 2018 firmy Samsung. Telefon ten oferuje użytkownikowi szereg cech znanych z poprzednich wersji (rodzina S8), a także wiele udoskonaleń oraz całkowicie nowych rozwiązań. Galaxy S9 wnosi nową jakość w zakresie fotografii dzięki rewolucyjnemu aparatowi o 2 przesłonach: F1.5 i F2.4, dzieki którym telefon wykonuje idealne zdjęcia zarówno w dobrych, jak i w trudnych warunkach oświetleniowych. W modelach S9 i S9+ po raz pierwszy w linii Galaxy zastosowano głośniki stereo stworzone we współpracy z firmą AKG, które przenoszą jakość dźwięku mobilnego na nowy poziom. Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników Galaxy S9 jest dedykowany pakiet usług premium GuardS9* dla jeszcze wiekszej wygody korzystania z tego wyjątkowego smartfona Rewolucyjny wyświetlacz Infinity zrywa z ograniczeniami ekranu poprzez zredukowanie ramek do minimum oraz ukrycie przycisku głównego pod ekranem. Dzięki temu obraz, który widzisz na ekranie jest większy przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów smartfona, a przeglądanie treści na telefonie oraz wykonywanie wielu zadań jednocześnie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Najnowocześniejszy przedstawiciel serii Galaxy oferuje również najwyższy poziom ochrony danych poprzez inteligentne zabezpieczenia biometryczne, takie jak wyjątkowo bezpieczny skaner tęczówki oka, ekspresowe rozpoznawanie twarzy (nowością jest funkcja, która łączy najlepsze cechy skanera tęczówki oraz rozpoznawania twarzy!) oraz czytnik linii papilarnych . Telefon zachowuje ponadto wszystkie najlepsze cechy serii Galaxy S, zapewniając ochronę przed wodą i pyłem w standardzie IP68 czy możliwość bezprzewodowego ładowania. Dodatkowo, smartfon jest niezwykle wydajny dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanego procesora 10 nm, dzięki czemu pobieranie plików i przełączanie się pomiędzy aplikacjami odbywa się z bardzo dużą prędkością.
**Szczegóły usługi oraz regulamin na stronie www.guards9samsung.pl

Kup i odbierz dodatkowe 300 zł premii.
Wystarczy:
 • kupić i uruchomić nowy telefon. Zalogować się do aplikacji Samsung Members.
 • po 14 dniach odebrać kod znajdujący się w aplikacji klikając w baner promocyjny, w sekcji „Korzyści”
 • wypłacić gotówkę w bankomacie, podając PIN otrzymany mailem wykorzystany w ramach rejestracji Konta Samsung

Oferta ważna tylko do dnia 17.02.2019
Szczegóły promocji w regulaminie

 • Regulamin promocji odbierz 300 zł premii
 • Najważniejsze cechy
  Doskonały aparat
  Aparat 12 MP OIS Super Speed Dual Pixel z przełomową technologią 2 przesłon: F1.5 i F2.4 to idealne zdjęcia nie tylko w sprzyjających , ale także w trudnych warunkach oświetleniowych.
  Super Slow Motion
  Nagrywanie 960 klatek na sekundę z funkcją automatycznego wykrywania ruchu pozwoli dostrzec Ci to czego do tej pory nie mogłeś oraz tworzyć nagrania z niesamowitymi efektami.
  Guard S9 - dedykowany pakiet usług premium
  Dedykowana infolinia i wsparcie specjalistów, dodatkowy rok ochrony, ekspresowa naprawa (do 2 godzin) w wybranych punktach lub SWAP (wymiana telefonu door-to-door) oraz opcjonalne dodatkowe ubezpieczenia. Szczegóły usługi oraz regulamin na stronie www.guards9samsung.pl
  Głośniki AKG
  Nowa jakość dźwięku dzięki stereofonicznym głośnikom AKG.
  Nowy wymiar wyrażania siebie
  Nowy sposób na wyrażenie siebie dzięki możliwości tworzenia awatarów 3D oraz wielu animowanych emotikon.