Samsung Galaxy A20e (Czarny) + Samsung Galaxy A10 (Czarny)

+
Kolor

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  0 zł + VAT
 • Opłata miesięczna z abonamentem
  od 85 zł + VAT
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24

Opis

Samsung Galaxy A20e

Galaxy A20e jest najbardziej kompaktowym smartfonem z serii A. Posiada wyświetlacz Infinity Display, zawierający proporcje ekranu do obudowy na poziomie przekraczającym 90%, zaawansowaną funkcję wielu okien, Live Bokeh Effect. Obudowa urządzenia została wykonana z eleganckich materiałów, co zapewnia telefonowi unikalne wzornictwo oraz sprawia, że smartfon idealnie układa się w dłoni. O bezpieczeństwo dba między innymi wygodnie umieszczony z tyłu urządzenia czytnik linii papilarnych. Galaxy A20e oferuje wysoką jakość zdjęć dzięki podwójnemu aparatowi. Główny to wysokiej rozdzielczości 13 MP, oraz drugi - 5 MP oferujący szeroki kąt 120 stopni. Aparaty zapewniają wysoką jakość fotografii, zdjęcia są niezwykle wyraźne, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Za optymalną jakość Twoich wideo-rozmów odpowiada przedni aparat 8 MP. Galaxy A20e to także wysoka wydajność oraz więcej miejsca na ulubione zdjęcia i filmy. Pamięć RAM to 3GB, a wszystkie potrzebne pliki zmieszczą się w urządzeniu dzięki pamięci 32 GB z możliwością rozszerzenia do 512 GB. Telefon jest dostępny w wersji Dual SIM, co pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM i karty pamięci, dzięki czemu nie musisz już używać osobnych telefonów do celów służbowych i prywatnych. Produkt występuje w wariancie Dual SIM.
Najważniejsze cechy
Doskonałe aparaty
Wysoka jakość zdjęć dzięki podwójnemu aparatowi 13MP/5MP Ultra Wide zapewniający szeroki kąt 120 stopni oraz przedni aparat 8MP. Są one wyposażone w funkcję automatycznego doboru scen, dzięki czemu zrobisz piękne zdjęcia bez wysiłku.
Wyświetlacz Infinity
Wyświetlacz 5,8 cala, U-cut HD+ TFT - żywe, nasycone kolory, wysoki kontrast. Przełomowa technologia wyświetlacza o maksymalnie zredukowanych ramkach to większy obraz przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów.
Glossy design
Wyjątkowe w swojej klasie wzornictwo, duży wyświetlacz z żywymi kolorami w kompaktowej obudowie, zapewniają smartfonowi unikalny i ciekawy design.
Bezpieczne odblokowanie telefonu
Wysoki poziom bezpieczeństwa telefonu dzięki czytnikowi linii papilarnych umieszczonemu w wygodnym miejscu, z tyłu obudowy.
Naładuj szybciej swój telefon
Dzięki technologii Fast Charging naładujesz swój telefon znacznie szybciej niż dotychczas.

Opis

Samsung Galaxy A10

Galaxy A10 jest podstawowym smartfonem z nowej odsłony serii A firmy Samsung. Posiada wyświetlacz Infinity Display, zawierający proporcje ekranu do obudowy na poziomie przekraczającym 90 procent Smukła obudowa urządzenia została wykonana z eleganckich materiałów, co zapewnia telefonowi unikalne wzornictwo oraz sprawia, że smartfon idealnie układa się w dłoni. Galaxy A10 oferuje wysoką jakość zdjęć dzięki aparatowi o wysokiej rozdzielczości 13 MP, oraz przedniemu aparatowi 5MP, odpowiadającemu za komfort Twoich wideo-rozmów. Aparaty zapewniają wysoką jakość fotografii, zdjęcia są niezwykle wyraźne, nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Galaxy A10 to także wysoka wydajność oraz więcej miejsca na ulubione zdjęcia i filmy. Pamięć RAM to 2GB, a wszystkie potrzebne pliki zmieszczą się w urządzeniu dzięki pamięci 32 GB z możliwością rozszerzenia do 512 GB. Telefon jest dostępny w wersji Dual SIM, co pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch kart SIM i karty pamięci, dzięki czemu nie musisz już używać osobnych telefonów do celów służbowych i prywatnych. Produkt występuje w wariancie Dual SIM.
Najważniejsze cechy
Wyświetlacz Infinity
Duży wyświetlacz 6,2 cala V-cut HD+ TFT - żywe, nasycone kolory, wysoki kontrast. Przełomowa technologia wyświetlacza o maksymalnie zredukowanych ramkach to wiekszy obraz przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów.
Pojemna Bateria
Pojemna bateria 3,400mAh to praca przez cały dzień.
Piękne zdjęcia
Wysoka jakość zdjęć dzięki głównemu aparatowi 13MP oraz przedniemu 5MP.
Elegancki wygląd
Wyjątkowe w swojej klasie wzornictwo, duży wyświetlacz z żywymi kolorami w kompaktowej obudowie, zapewniają smartfonowi unikalny i ciekawy design.
Komfortowa praca
Stabilne działanie wszystkich aplikacji oraz szybka reakcja, dzięki ośmio-rdzeniowemu procesorowi.