Orange Rono (Czarny)

Opis

Orange Rono

ORANGE RONO wyposażony jest w czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 1,2 GHz oraz moduł LTE, dzięki czemu dostęp do kontentu video, zdjęć, gier mobilnych i aplikacji jest bardzo szybki i płynny. Urządzenie charakteryzuje się także 5-calowym ekranem wykonanym w technologii OGS (One Glass Solution) oraz systemem dźwiękowym Dolby Sound. ORANGE RONO posiada aparat z matrycą o rozdzielczości 8 Mpx z wielopunktowym autofocusem oraz miernikiem natężenia światła. Wśród pozostałych funkcji aparatu znajdują się także: lampa błyskowa LED, wykrywacz uśmiechu i opcja HDR. Ponadto, smartfon daje możliwość wyłapywania najlepszych kadrów w plikach video. Uzupełnieniem głównego aparatu jest przednia kamerę o rozdzielczości 2 Mpx, idealna do robienia zdjęć typu „selfie” i do wideorozmów. Urządzenie działa w oparciu o system operacyjny Android KitKat 4.4.
Najważniejsze cechy
Smukła i elegancka obudowa
ORANGE RONO to bradzo smukły smartfon, zaledwie 7,8mm grubości, z efektownie wykończoną tylną obudową w stylu carbon.Telefon został wykończony materiałami wysokiej jakości z dbałością o każdy szczegół.
Aparat 8MP z zaawansowanymi funkcjami
ORANGE RONO posiada 8MP matrycę, wykonującą wysokiej jakości zdjęcia. Aparat został wyposażony w zaawansowane tryby: Wybór Pola Ostrości, HDR (udane zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych), szybki autofocus oraz lampę led.
Wyświetlacz 5" HD
Duży rozmiar ekranu, żywe kolory i wyjątkowe tapety Orange oraz staranne wykończenie czynią ORANGE RONO wyjątkowym!
Moduł LTE
Dostęp do kontentu video, zdjęć, gier mobilnych i aplikacji jest bardzo szybki i płynny.
Aplikacje ORANGE
Dzięki specjalnie zaprojektowanym aplikacjom, szybko i bezproblemowo przejdziesz konfigurację telefonu, za pomocą prostych gestów uruchomisz ulubione aplikacje, a dzięki nawigacji Orange zawsze trafisz do celu!