HUAWEI P9 lite mini (Czarny)

Kolor

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  0 zł + VAT
 • Opłata miesięczna z abonamentem
  od 52,99 zł + VAT
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24

Opis

HUAWEI P9 lite mini

HUAWEI P9 lite mini został zaprojektowany, aby uwydatnić jego styl i klasę. 5 - calowy wyświetlacz HD z zaokrąglonymi krawędziami, został umieszczony w metalowej obudowie sprawiając, że smartphone wyróżnia się swoim wzornictwem. Zachwycający design jest ponadczasowy. Bezpieczeństwo, prędkość, funkcjonalność, a to wszystko na wyciągnięcie... palca, błyskawicznie. Z czytnikiem linii papilarnych w HUAWEI P9 lite mini możesz odblokować swój telefon w zaledwie 0.5 sekundy. Za jednokrotnym dotknięciem palca zyskujesz dostęp do wielu funkcji jak odbieranie połączeń, sterowanie paskiem powiadomień, robienia zdjęć, czy wyłączanie alarmów. Z aparatem głównym 13 Mpix oraz kamerą selfie 5 Mpix możesz zrobić idealne zdjęcia jednym kliknięciem. Inteligentna lampa błyskowa LCD sprawia, że ludziom i obiektom na Twoich zdjęciach nie zabraknie oświetlenia niezależnie od pory dnia i nocy.  HUAWEI P9 lite mini posiada baterię o pojemności 3020 mAh, która pozwoli Ci zaszaleć. Działa dłużej i wydajniej! Nawet 2 dni ciągłego odtwarzania muzyki, do 15 godzin oglądania wideo w jakości HD, czy do 12 godzin przeglądania internetu w prędkości LTE.
Najważniejsze cechy
Elegancja to nowa czerń
HUAWEI P9 lite mini został zaprojektowany, aby uwydatnić jego styl i klasę. 5-calowy wyświetlacz HD z zaokrąglonymi krawędziami, został umieszczony w metalowej obudowie sprawiając, że smartphone wyróżnia się swoim wzornictwem.
Energia na długie godziny
Działa dłużej i wydajniej! Nawet 2 dni ciągłego odtwarzania muzyki, do 15 godzin oglądania wideo w jakości HD, czy do 12 godzin przeglądania internetu w prędkości LTE
Uchwyć świat takim, jaki jest.
Z aparatem głównym 13 Mpix w  HUAWEI P9 lite mini oraz kamerą selfie 5 Mpix możesz zrobić idealne zdjęcia jednym kliknięciem.