HTC Desire 650 (Granatowy )

Kolor

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  0 zł + VAT
 • Opłata miesięczna z abonamentem
  od 57,99 zł + VAT
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24

Opis

HTC Desire 650

Styl i rozrywka

Wygląd się liczy - zwłaszcza, gdy chodzi o ekran telefonu. Dlatego 5-calowy wyświetlacz HTC Desire 650 o rozdzielczości 720p jest chroniony szkłem Corning® Gorilla® Glass. Obraz jest wyrazisty, a szkło bardzo wytrzymałe i odporne na zarysowania. W trybie nocnym ekran przybiera ciepły odcień, który nie męczy oczu i ułatwia czytanie w mroku. Design został dopracowany do perfekcji, a karbowana obudowa zapewnia wyraziste wrażenia w prezencji smartfona.

Zabawa i funkcjonalność

HTC Desire 650 to telefon, który świetnie się prezentuje i dostarcza wiele rozrywki. Zabłyśnij w mediach społecznościowych z aparatem selfie 5 Mpix. Wyglądaj szałowo z funkcją Makijaż na żywo i uchwyć idealną pozę z opcją automatycznego robienia zdjęć. Z HTC Desire 650 zrobisz wyraźne zdjęcia i filmy w każdych warunkach. W trybie panoramy obejmiesz więcej (widok do 180°), a dzięki czujnikowi BSI Twoje zdjęcia będą wyglądały świetnie nawet w słabym świetle.

Hi-Res audio

Załóż słuchawki i daj się porwać muzyce. HTC Desire 650 posiada certyfikat Hi-Res. Teraz usłyszysz ulubione utwory i obejrzysz filmy w wyższej jakości niż kiedykolwiek wcześniej. Certyfikat BoomSound do zestawu słuchawkowego dopełni niesamowitych wrażeń dźwiękowych.

Personalizacja

HTC Desire 650 to łatwy dostęp do aplikacji HTC Motywy, dzięki której masz nieograniczone możliwości personalizacji. Możesz korzystać z gotowych projektów lub błyskawicznie stworzyć własny motyw na podstawie fotografii. Uwolnij swoją kreatywność z HTC Freestyle layout. Ekran telefonu należy teraz do Ciebie.