Nokia 3310 3G (Czarno-brązowy)

Legendarna Nokia 3310 powraca w wersji 3G. Klasyczny wygląd, tradycyjna obsługa i dobrze znane menu.

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  0 zł + VAT
 • Opłata miesięczna z abonamentem Oferta dla Firm na raty zmień taryfę
  49 zł + VAT
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24
Wybieram
Chwilowy brak w sklepie internetowym.

Opis

Nokia 3310 3G

W świecie zdominowanym przez smartfony, mieszanka nostalgii i pięknego telefonu pobudza wyobraźnię. Zaokrąglony ekran o przekątnej 2,4” z warstwą polaryzującą zapewniającą dobrą czytelność w świetle słonecznym. Nokia 3310 3G łączy w sobie rozmowy i funkcje tekstowe z połączeniami 3G. Interfejs użytkownika w stylu retro został ulepszony, zapewniając większe możliwości konfiguracji, w tym zmianę kolorów ikon i ich pozycję, aby ulubione funkcje były zawsze pod ręką. Ten nowoczesny klasyk jest teraz przystosowany do pracy w sieci 3G i pozwala wykorzystać jej zalety podczas przeglądania internetu lub serwisów społecznościowych. Nadal ma kultową grę Snake. Zaletami telefonu są także aparat o rozdzielczości 2 MP z lampą błyskową LED, który umożliwia łatwe wykonywanie zdjęć, radio FM i odtwarzacz muzyczny MP3 oraz łączność Bluetooth® 2.1.
Najważniejsze cechy
Klasyk w nowoczesnej formie
Wybierz wersję telefonu, która najbardziej pasuje do Twojej osobowości. Prosta i wygodna obsługa w znanej formie, przyjaznej formie. Solidny korpus o subtelnym, matowym wykończeniu sprawia w dotyku przyjemne wrażenie
Długi czas pracy
Twój telefon jest gotowy do działania gdy go potrzebujesz, w trybie czuwania może działać nawet do 24 dni.
Latarka, Radio
Ciesz się ulubionymi funkcjami, kiedy są potrzebne.
Obsługa 3G
Ciesz się szybkim internetem w Twoim klasycznym telefonie. Dzięki obsłudze standardu łączności 3G, telefon daje możliwość korzystania z serwisów informacyjnych, ulubionych blogów oraz serwisów społecznościowych.