BlackBerry KEYone (Srebrny)

Opis

BlackBerry KEYone

Imponujący design i namacalna wyjątkowość BlackBerry KEYone uzmysławia, jak powinna wyglądać skuteczna i komfortowa komunikacja. KEYone wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania wygodny w użytkowaniu ekran, który wyświetla ostry obraz, o pięknych, żywych kolorach; jeden z najlepszych aparatów oraz najnowsze wydanie systemu Android z dostępem do milionów aplikacji ze sklepu Google Play.BlackBerry KEYone powstał z wykorzystaniem ponad dwudziestoletniego doświadczenia w tworzeniu najlepszych urządzeń dla wymagających użytkowników biznesowych i firm. Jego główne cechy to: Wytrzymałość, dzięki aluminiowej ramie, wzmocnionemu ekranowi i teksturowanemu tyłowi, który zapewnia lepszy chwyt; Ponad 26 godzin pracy na jednym ładowaniu, czyli ponad doba aktywnego użytkowania bez ładowarki.Wyraźny, czytelny ekran 4.5cala, na którym interfejs nigdy nie zostanie zaburzony przez wirtualną klawiaturę.Legendarna, fizyczna klawiatura, zapewniająca szybkie i precyzyjne pisanie od zawsze doceniana jest przez profesjonalistów.
Najważniejsze cechy
Legendarna klawiatura
Smart Keyboard to najnowocześniejsza klawiatura QWERTY w smartfonie. Do każdego klawisza dopasować można aplikację lub kontakt.
Niedościgniona moc
W KEYone znalazła się największa bateria, jaką zastosowano do tej pory w smartfonach BlackBerry. Cały dzień nieprzerwanej pracy bez żadnych kompromisów. Dzięki akumulatorowi 3505 mAh i zaawansowanym rozwiązaniom, pozwalającym oszczędzać energię. Dostępne jest tu również szybkie ładowanie Boost.
Najbezpieczeniejszy smartfon z Androidem
Bezpieczeństwo ważnych danych biznesowych to priorytet dla BlackBerry KEYone. Smartfon korzysta z najlepszych na rynku zabezpieczeń BlackBerry, które zaimplementowano poprzez oprogramowanie, system, jak również warstwę sprzętową.
Zbudowany by trwać
Przeznaczony, aby pozwolić Ci dokonać więcej – wytrzymała aluminiowa rama, wzmocniony ekran, delikatnie teksturowany tył.