W dostępnej za darmo aplikacji znaleźć można m.in. wiadomości z dziedziny nowych technologii, sportu, filmu i muzyki, a także aktualności z kraju i ze świata. Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interfejsowi dotarcie do ekskluzywnych materiałów tekstowych i multimedialnych przygotowywanych przez redakcję portalu orange.pl jest niezwykle proste – wymaga zaledwie kilku kliknięć.

Aplikacja Świat Orange podzielona jest na 5 kategorii. W zakładce Orange Ekspert znajdziemy najnowsze informacje ze świata technologii, recenzje wideo najciekawszych urządzeń i aplikacji, relacje z najgorętszych premier sprzętu oraz, oczywiście, informacje o najciekawszych promocjach w sieci Orange.

W dziale Film nie zabraknie recenzji najnowszych superprodukcji, relacji z planów filmowych, zwiastunów, nowości kinowych oraz wywiadów z gwiazdami kina. Zakładka Muzyka zawiera natomiast m.in. recenzje najnowszych płyt, zapowiedzi koncertów, relacje z najważniejszych wydarzeń muzycznych, czy premiery teledysków.

Kategoria Sport to z kolei wiadomości i relacje z najważniejszych sportowych wydarzeń, a także materiały wideo przygotowane przez kanał Orange sport – skróty meczów, walk bokserskich i MMA, relacje, wywiady i opinie komentatorów.

Co niezwykle istotne, użytkownik może sam zdecydować jakie materiały mają pojawiać się na ekranie głównym Świata Orange i w ten sposób jeszcze bardziej zwiększyć komfort korzystania z aplikacji.

Aplikacja Świat Orange jest już dostępna na urządzenia z systemami Android, Windows 8 i Windows RT oraz iOS. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem również wersji na inne systemy mobilne.


Wersja na Androida

Wersja na Windows 8

Wersja na iOS

 

 

autor: Natasza Krzysztofik