z Orange Finanse zyskasz do 60zł promocyjnego doładowania

do 60 zł promocyjnego doładowania*

Zyskujesz promocyjne doładowania o wartości 5% wartości zbliżeniowych telefonem, maksymalnie 20 zł/mc przez 3 kolejne miesiące od otwarcia rachunku w Orange Finanse wystarczy, że wykonasz min 5 transakcji bezgotówkowych kartą (plastikową lub telefonem) w każdym miesiącu trwania promocji.

Promocyjne doładowanie otrzymasz wykonując dowolne standardowe doładowanie konta pre-paid z aplikacji lub internetowego systemu transakcyjnego Orange Finanse.

więcej na www.orangefinanse.com

*nota prawna

W każdym z 3 kolejnych m-cy kalendarzowych począwszy od pierwszego dnia m-ca kalendarzowego następującego po m-cu, w którym została zawarta umowa o prowadzenie Konta Osobistego, Uczestnikowi będzie naliczane Promocyjne Doładowanie w wysokości 5% łącznej wartości Płatności zbliżeniowych telefonem, zaokrąglonej w górę do najbliższej wielokrotności pełnych 5 zł (max. 20 zł w m-cu kalendarzowym), pod warunkiem, że w danym m-cu kalendarzowym wykona on min. 5 Płatności bezgotówkowych. Promocyjne Doładowanie za poprzedni m-c kalendarzowy zostanie przyznane automatycznie w terminie do 24h od momentu wykonania przez Uczestnika za pośrednictwem jego serwisu transakcyjnego Orange Finanse, doładowania numeru prepaid w Orange. Więcej w Regulaminie Promocji „Klienci Orange zyskują więcej w Orange Finanse” poniżej. Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny.