"Idol": wywiad z Alem Pacino

13.07.2015|Monolith Films

liczba wyświetleń: 4909

Al Pacino opowiada o inspiracji aktorstwem Toma Hanksa, geniuszu Chritophera Plummera oraz o współpracy z Annette Bening i Jennifer Garner. Legendarny Michael Corleone wspomina też ogromne zdziwienie, które spadło na niego, gdy dowiedział się, że Dan Fogelman (reżyser i scenarzysta "Idola") napisał rolę Danny'ego Collinsa specjalnie z myślą o Pacino. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu!

O "Idolu":
Danny Collins (Al Pacino) był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny. I odcina kupony od swej piosenkarskiej kariery. Wciąż żyje szybko, nadużywa ile się da i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami.

Gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona, postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę. Rzuci scenę, zbyt młodą kochankę i większość innych używek, by zaszyć się w małym hotelu i zacząć pisać nowe piosenki. Choć okaże się to trudniejsze niż myślał, uświadomi mu, że jeszcze nie jest za późno, by zejść na ziemię i spróbować zrealizować młodzieńcze marzenia, poznać kobietę swego życia, a przede wszystkim odszukać nigdy nie widzianego dorosłego syna.

zobacz zwiastun filmu

średnia ocen: 3/5
komentarze:0artykuł przegląda:1 osób

    repertuar kin

    Wybierasz się do kina? Sprawdź gdzie i kiedy.

    • Wpisz poprawnie nazwę miasta
    • Wybierz film z listy