Relacja z premiery "Sali samobójców"

05.03.2011|OperatorKamery.pl

liczba wyświetleń: 14009

umieść wideo na swojej stronie

28 lutego 2011 w Warszawskich Złotych Tarasach odbyła się premiera długo wyczekiwanego debiutanckiego filmu Jana Komasy - "Sala Samobójców".
Na przygotowanej z wielką pompą premierze pojawili się odtwórcy głównych ról, reżyser i zaproszeni goście. Na czerwonym dywanie, w blasku fleszy do sali kinowej wchodzili aktorzy: Jakub Gierszał, Roma Gąsiorowska, Agata Kulesza, Krzysztof Pieczyński, Bartek Gelner oraz reżyser Jan Komasa i gościnnie m.in. Małgorzata Kożuchowska, Candy Girl, Anna Mucha.

"Sala Samobójców" to film, który opowiada historię Dominika, czyli zwyczajnego chłopaka, który ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy aż pewnego dnia jeden pocałunek zmienia jego życie.
"Ona" zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze...

"Sala samobójców" to pierwszy film w Polsce, w którym wirtualny świat, awatarów jest równie ważny, jak rzeczywista gra aktorów. Ponad rok powstawało animowane, drugie życie głównego bohatera - Dominika.

Szokująca historia i genialne aktorstwo sprawiają, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
twoja ocena:Link1Link2Link3Link4Link5
średnia ocen: 3/5
komentarze:3artykuł przegląda:1 osób
 • prekursor

  (04.04.2011, 01:45)

  najlepszy polski film, świetna muza Wet Fingers

  0odpowiedzi
  • fiol

   (27.03.2011, 22:39)

   szkoda mi Ciebie ! Film jeden z lepszych jakie polskie kino ma !

   0odpowiedzi
   • aniagdańsk

    (18.03.2011, 00:53)

    Ten film to jeden wielki kicz:( polskie kino pokazało jak bardzo można zniechęcić obywatela:)gratuluje tylko mam jedno pytanie czy ktos zacznie mówić prawde na temat filmu?cała sala kinowa znudzona i   ...

    0odpowiedzi

    repertuar kin

    Wybierasz się do kina? Sprawdź gdzie i kiedy.

    • Wpisz poprawnie nazwę miasta
    • Wybierz film z listy