Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Jaką telewizję wybrać; ethernet czy satelitarną?

 •  

  Jaką telewizję wybrać; ethernet czy satelitarną? (14.11.2013, 20:35)

  Witam, tak jak napisałem w temacie, jaką telewizję wybrać? Dodam tylko, że będzie to oferta łączona TV+internet. Z tego co mi wiadomo, to kanały hd pobierają aż 8mbs internetu, z drugiej strony, nie bardzo widzi mi się przymocowanie talerza. Czy jakość obrazu będzie taka sama? Jak Wam się sprawują poszczególne usługi? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 •  

  Odp: Jaką telewizję wybrać; ethernet czy satelitarną? (05.01.2014, 13:48)

  Jak to mówią są plusy dodatnie i plusy ujemne każdej telewizji :)
  Po kablu jak sam zauważyłeś działa dopiero od neo10MB w górę i przy czym zawsze do 8MB zabiera tv, więc pierwsze co to posprawdzaj łącze, bo moim zdaniem nie ma sensu brać IPTV (kablowej) i neostrady 10MB bo na dobrą sprawę to jest do 10MB a nie gwarantowane 10MB (u mnie np przy 10 jest przeważnie 7,5-8)
  Jest też różnica na programach nie wielka ale jest z tego co kojarzę to IPTV ma tv trwam :)
  Ja mam sat i osobiście polecał bym sat, wiem że jest problem z zamontowaniem (nie każdy ma możliwość), ale jak tylko się da to wg jest to odpowiednia wersja. Oprócz programów polskich oferowanych przez orange masz dostęp do całego pakietu otwartych zagranicznych programów z HB jest ich ok 300.

 •  

  Odp: Jaką telewizję wybrać; ethernet czy satelitarną? (21.01.2014, 17:13)

  Czy antena do odboiru Orange jest ustawiona tak samo jak do Polsatu?

 •  

  Odp: Jaką telewizję wybrać; ethernet czy satelitarną? (22.01.2014, 00:08)

  Tak na HotBird 13

 •  

  Odp: Jaką telewizję wybrać; ethernet czy satelitarną? (21.03.2014, 18:05)

  Witam mój problem polega na tym ze jak miałem podłączony dekoder do livebox 2 to telewizja smigała miło teraz przeniosłem dekoder do innego pokoju to jest problem podłączony tylko do satelity i po dwóch dniach dekoder wisi zero reakcji obraz tylko z logo orange  czy to znaczy ze dekoder musi być podłączony na stale do liveboxa ?

 •  

  Odp: Jaką telewizję wybrać; ethernet czy satelitarną? (22.03.2014, 07:56)

  to jest odpowiedź na post:

  Witam mój problem polega na tym ze jak miałem podłączony dekoder do livebox 2 to telewizja smigała miło teraz przeniosłem dekoder do innego pokoju to jest problem podłączony tylko do satelity i po dwóch dniach dekoder wisi zero reakcji obraz tylko z logo orange  czy to znaczy ze dekoder musi być podłączony na stale do liveboxa ?  Tak, gdy dekoder się uruchamia musi być podłączony do modemu. Jaki był powód przeniesienia liveboksa? Może da się to jakoś inaczej rozwiązać, jeżeli chodzi o podłączenie wszystkich urządzeń.

 •  

  Odp: Jaką telewizję wybrać; ethernet czy satelitarną? (28.03.2014, 22:36)

  to jest odpowiedź na post:

  Może da się to jakoś inaczej rozwiązać, jeżeli chodzi o podłączenie wszystkich urządzeń.


  Tak, da się. By dekoder działał na SAT nie musi być non stop podpięty do LB tak jak piszesz tylko na czas rozruchu. Po rozruchu nie odłączać od prądu (w przypadku pytania) nie ruszać przycisku o/i z tyłu tylko na pilocie on/off.
  Oczywista sprawa bez podłączenia do LB omijać kanały 13 i 26(chyba) co ładują filmy na życzenie bo dekoder zawiasy dostanie.

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników