Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

mój profil na forum

 • ilość punktów:4467
 • ilość rozpoczętych wątków:12
 • ilość odpowiedzi:10329
 • Odp: karta sim (2016-07-24 19:23 w wątku karta sim)

  to jest odpowiedź na post:

  czy mogę dostać druga kartę sim tak abym mógł korzystać z dwóch telefonów na jednym numerze.
  Dostępna jest usługa "Dodatkowa karta SIM" dla Abonentów oferty Internetu mobilnego Orange Free, Orange Free Net, lub Orange FreeNet oraz dla wszystkich Abonentów oferty komórkowej w abonamencie. 


  W ramach usługi na dodatkowej karcie SIM możesz korzystać wyłącznie z pakietu danych, który dostępny jest na karcie głównej.


  Szczegóły znajdziesz TUTAJ. 
 • Odp: znikające środki (2016-07-24 19:10 w wątku znikające środki)

  to jest odpowiedź na post:

  Mimo aktywnego pakietu internetowego za ten sam transfer pobrali mi środki z konta głównego,jakieś marne 124 zl.Teraz powinienem grzecznie czekać i rozmawiać chyba przy pomocy znaköw dymnych,bo rozpatrzenie reklamacji 30 dni.To próba wyłudzenia dolładowania,bo konto mam ważne do listopada.
  Jeżeli zgłosiłeś już reklamację w tej sprawie, czekaj cierpliwie na jej rozpatrzenie. Na pewno będzie rozpatrzona pozytywnie. Większość tego typu spraw rozpatrywana jest w krótszym terminie, który nie przekracza 14 dni. 
 • Odp: BONUS za zajerestrowanie numeru (2016-07-24 19:06 w wątku BONUS za zajerestrowanie numeru )

  to jest odpowiedź na post:

  Witam mam problem dotyczący właśnie tego bonusu. 2lipca Zajerestrowalem numer,  2dni później miałem mieć już bonus a dopiero dzisiaj dostałem sms że mój numer został zarejestrowany i że mogę już wysłać sms o treści bonus,  gdy to zrobiłem automatycznie przyszedł mi SMS od Orange że nie mam uprawnień do tego bonusu. O co chodzi i co mam zrobić? 
  Sytuacja powyższa wynika zapewne z błędu systemowego. Prześlij w tej sprawie zgłoszenie przez zakładkę Mój Orange - Zgłoś sprawę a bonus zostanie przyznany reklamacyjnie. 
 • Odp: Przelew środków (doładowanie) z jednego telefonu na drugi? (2016-07-24 19:01 w wątku Przelew środków (doładowanie) z jednego telefonu na drugi?)

  to jest odpowiedź na post:

  Nie mogę znaleźć na stronie orange informacji o przekazaniu środków z jednego telefonu na inny w orange,
  czy jest taka możliwość na stronie po zalogowaniu albo przez sms?
  Obecnie nie jest dostępna taka usługa. 
 • Odp: Pakiet internetu na kartę (2016-07-09 15:08 w wątku Pakiet internetu na kartę )

  to jest odpowiedź na post:

  Witam! Jestem stałym klientem Orange na kartę i dzisiaj chciałem doładować na moje konto internet. Wszystko zrobiłem i dostałem sms ze pakiet w wersji cyklicznej zostal wlaczony... Nadal nie ma internetu. Kolejny raz próbowałem z ofertą 10 zł na 10 dni. Też pisało że jest ważna i włączona, a i tak nadal internetu nie mam. Co mam zrobić.
  Nie masz przyznanego pakietu internetowego czy w ogóle nie masz połączenia z Internetem???