Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

mój profil na forum

 • ilość punktów:4
 • ilość rozpoczętych wątków:5
 • ilość odpowiedzi:8
 • Odp: Przeniesiony numer, numer tymczasowy - kilka pytań (2014-08-11 09:57 w wątku Przeniesiony numer, numer tymczasowy - kilka pytań)

  A często zdarzają się takie przypadki, że drugi operator nie wyraża zgody?
 • Odp: Przeniesiony numer, numer tymczasowy - kilka pytań (2014-08-10 22:33 w wątku Przeniesiony numer, numer tymczasowy - kilka pytań)

  Witam!
  To znowu ja.. Kolejne pytanie.. Był kurier, podpisałam telefon, pełnomocnictwo, dostałam telefon i mam 10 dni na odstąpienie od umowy. Status realizacji na orange sklep. jest zakończone.. A co jeśli jednak Plus nie wyrazi zgody na przeniesienie (gdzieś na forum wyczytalam, że ktoś miał problem z tym) i co wtedy jeśli to potrwa dłużej niż kilka dni? 
 • Odp: Przeniesiony numer, numer tymczasowy - kilka pytań (2014-08-07 12:02 w wątku Przeniesiony numer, numer tymczasowy - kilka pytań)

  Ok, dostałam dziś przesyłkę podpisałam i teraz siedze i czytam.
  Mam kilka pytań.


  1. Zamawiałam abonament SMART PLAN MULTI II z eFaktura czyli abonament powinien wynosić 89,99, a na fakturze mam kwotę 94,99, da się to jeszcze jakoś zmienić?
  2. W opcjach dodatkowych mam wypisane wszyszko co dany abonament zawiera (nielimitowane SMSy i MMSy itp.) tylko dlaczego nie jest tutaj uwzględniony internet 2GB? czy jednak tego nie ma?
  3. Na który numer dostanę, że Karta Sim jest aktywna? Na ten stary z Plusa czy na ten nowy co dziś dostalam?
 • Odp: Przeniesiony numer, numer tymczasowy - kilka pytań (2014-08-07 08:54 w wątku Przeniesiony numer, numer tymczasowy - kilka pytań)

  to jest odpowiedź na post:


  3. Numer przenoszony przejdzie, na kartę z numerem tymczasowym w dacie zakończenia umowy z Plusem lub do miesiąca czasu jeśli przenosiłaś numer bez umowy/umowę na czas nieokreślony lub miałaś mniej niż miesiąc do końca

  Czyi jak nie miałam umowy i brałam abonament teraz na 2 lata to do końca miesiąca numer zostanie aktywowany z plusa?
  [cytat]4. Do daty przeniesienia numeru będziesz miała 2 karty sim, jedna z tymczasowym, druga z przenoszonym. Po przeniesieniu karta z Plusa będzie nieaktywna, numer przenoszony przejdzie na tą kartę gdzie był numer tymczasowy, a numer tymczasowy zniknie na zawsze.[/cytat]
  Czyli dostaje teraz od orange dwie karty SIM - jedną z tymczasowym a drugą z normalnym numerem tak?
  I jeśli dojdzie już do finalizacji, to wyrzucam kartę z nr tymczasowy i wkładam drugą karte? Czy jak ;p

 • Odp: Przeniesienie numeru z plusa na kartę do orange na abonament (2014-08-02 15:13 w wątku Przeniesienie numeru z plusa na kartę do orange na abonament)

  aby nie zakldać nowego tematu napisze tutaj. Już przeniosłam ten numer na orange.pl. mój status zamówienia to przekazane do realizacji, że mam czekać na kuriera, I teraz czy on przywiezie mi tylko dokumenty do podpisania i tyle?  i później znów drugi raz przyjedzie z teledonem? czy na jakiej zasadzie to działa?