Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

mój profil na forum

 • ilość punktów:221
 • ilość rozpoczętych wątków:0
 • ilość odpowiedzi:1552
 • Odp: Zdjęcie blokady bootloadera (2016-08-02 22:27 w wątku Zdjęcie blokady bootloadera)

  Nie. Szukaj na xda developers
 • Odp: Ograniczenie uploadów i downloadów dla wybranych urządzeń . (2016-08-01 17:30 w wątku Ograniczenie uploadów i downloadów dla wybranych urządzeń .)

  Nie. W tym routerze nie ma takiej możliwości. Nie można też ustawić QoS. Zakup normalny router do neostrady i we wszystkie opcję bedziesz miał dostępne (kupując patrz czy są te opcje).
 • Odp: Zasięg LTE (2016-07-30 11:50 w wątku Zasięg LTE)

  Wyślij to zapytanie do Orange na adres korespondencyjny albo na FB.
 • Odp: Brak telefonów w ofercie Smart Plan LTE Bezterminowy (2016-07-30 11:48 w wątku Brak telefonów w ofercie Smart Plan LTE Bezterminowy)

  Ok, to czego oczekiwałeś?
  1. Że ktoś z Orange tutaj się pojawi? Niespodzianka, tutaj nie ma nikogo z Orange, jestesmy tylko my.
  2. Nawet jeśli ktoś by był, to tak łatwo nie udostępni informacji wewnętrznej firmy
  3. Orange to operator telekomunikacyjny. Świadczy on usługi telekomunikacyjne. To że dodatkowo sprzedaje zmodyfikowane przez siebie telefony, to jest sprawa poboczna. Zmieniając operatora zmieniasz firmę która swiadczy Ci usługi. Zmieniasz ją na inną firmę która inaczcej swiadczy usługi. Czy jesteś niezadowolony z jakości usług Orange lub ich ceny, czy tylko z tego powodu że nie mają jakiegoś tam telefonu?

  Analogia:
  Masz do  Forda. Idziesz do salonu i mówisz że chcesz Forda z radiem Sony XYZ. Nie mają takiego, więc podążając Twoim tokiem rozumowania co robisz? A no masz gdzieś spalanie, serwis, prowadzenie, jakość wykonania (bo do tego nie miałeś zarzutów przy Fordzie), tylko robisz focha i stwierdzasz, że kupisz w takim razie dowolny samochód innej firmy do którego dołączą radio Sony XYZ. Oczywiscie takie samo radio jest dostępne w normalnym sklepie, ale troche drożej. Ale nie chcesz płacić więcej, za to wolisz zaryzykować kupno innego samochodu. Samochodu którego nie znasz.

  Konkluzja:

  Jeśli chcesz sie wpakować w nową umowę tylko na podstawie tego że dorzucą Ci telefon który chcesz to powodzenia. Telefon zawsze możesz kupić w sklepie nawet troche drożej, a jak wpakujesz sie w 12-24 miesięczną umowę i okaże się że zasięg do kitu, że zrywa połaczenia, że transfer słaby, to tego już nie zmienisz.

  Myśl nie tylko portfelem.

  PS. Telefonu w Orange nie ma z kilku możliwych powodów;
  1. Nie opłaca im się go zamawiać bo za mało schodzi
  2. Jest problem z dostawami
  3. Więcej na ludziach zarobią sprzedając nowsze iPhony
 • Odp: Brak telefonów w ofercie Smart Plan LTE Bezterminowy (2016-07-30 09:36 w wątku Brak telefonów w ofercie Smart Plan LTE Bezterminowy)

  To dlaczego po ludzku nie kupisz go tak jak buraki albo chleb w sklepi, tylko cudujesz i płaszczysz sie przed Orange? Czy telefony z dystrybucji Orange są jakieś nadzwyczajne?