Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

mój profil na forum

 • ilość punktów:9
 • ilość rozpoczętych wątków:6
 • ilość odpowiedzi:70
 • Odp: Brak możliwości odblokowania portów Funbox (2015-05-31 00:09 w wątku Brak możliwości odblokowania portów Funbox)

  W większych miastach może i tak ale na tzw."zadupiach" (jak np.w moim przypadku) to już tak za bardzo nie ma gdzie uciec.Tylko lokalne radiówki lub ten "komórkowy internet".Więc "jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma".Pozdrawiam.
 • Odp: Fun Box odblokowywanie portów (2015-05-30 23:53 w wątku Fun Box odblokowywanie portów)

  to jest odpowiedź na post:

  Nie obrażaj ludzi, bo skoro jesteś taki Kozak, to po diabła się pytasz? @rafaello dobrze poradził. Poza tym prawidłowo zwrócił uwagę, że mylisz pojęcie odblokowywania portu z jego przekierowaniem - to 2 całkiem różne czynności! Na sprzęcie FunBox NIE DA SIĘ przekierować portów odkąd Orange wypuściło aktualizację blokującą taką możliwość. Nie możesz też wrócić do starszej wersji softu, bo aktualizacje robi Orange automatycznie co jakiś czas i klient nawet o tym nie wie. Jedynym ratunkiem jest zmiana routera na coś nie-ze-stajni-Orange, czyli pójście do sklepu i kupno byle jakiego routera ADSL za 100zł i możesz sobie grzebać, przestawiać, wymyślać, co Ci się żywnie podoba.
  Przepraszam jeśli mnie poniosło i kogoś obraziłem ale przynajmniej zaowocowało to  konkretną odpowiedzią,która wyczerpuje ten temat.Dziękuję i pozdrawiam .
 • Odp: Dekoder nie łączy się z modemem przez WiFi (2015-05-30 19:45 w wątku Dekoder nie łączy się z modemem przez WiFi)

  Fachowcem nie jestem ale z tego co wiem ( tak jak mam podłączone) to nie ma na dzień dzisiejszy możliwości połączenia WHD80 z Funboxem 1.0 po WiFi.Ja mam IPTV i tylko kabel Ethernet.WiFi niby tylko z Livboxem 3.0.Nie wiem jak sprawa się ma z Funboxem 2.0.Pozdro.
 • Odp: Sagemcom WHD 80 głośność (2015-05-30 19:37 w wątku Sagemcom WHD 80 głośność)

  Ja np. mam podłączony dekoder po przez kabel Ethernet z Funboxem i hdmi z TV i taki problem nie występuje.Miałem jednak coś podobnego jak puściłem dźwięk z dekodera przez "czincze" do kina domowego.
 • Odp: Fun Box odblokowywanie portów (2015-05-30 19:22 w wątku Fun Box odblokowywanie portów)

  to jest odpowiedź na post:

  "posiadam modem orange funbox" - nie modem tylko router
  "chciałbym odblokować porty" - nie odblokowac tylko przekierować

  Rozwiązanie: Kup normlany router a nie to co daje operator
  I znowu czepiasz się "słówek" chociaż wszyscy wiedzą o co chodzi.Nie wiem oco Ci chodzi?Dowartościowujesz się niewiedzą innych?? Nie każdy jest informatykiem!! A Twoje rady to można sobie w buty wsadzić aby być wyższym!Nie chcesz pomóc to nie pisz wogóle!!