Filmbox

kanał dostępny na platformach

 • PC
 • mobile (WiFi / 3G)
 • 23.07.2017
  03:00

  Mistrzyni kierownicy

  film obyczajowy

  Pasją kelnerki Alex Johnstone (Mircea Monroe) są samochody. Swoje zainteresowania odziedziczyła po tragicznie zmarłym ojcu. Pewnego dnia dziewczyna poznaje Darryla (Justin Guarini), który bierze udział w testach organizowanych przez profesjonalny team rajdowy. Alex chce stanąć do tej rywalizacji.

 • 23.07.2017
  05:45

  Telezakupy

  magazyn

  Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić, nie wychodząc z domu.

 • 23.07.2017
  09:00

  Weekendowe kino przygodowe: Kobieta muszkieter (odc. 1)

  film akcji

  Rok 1660. Kardynał Mazarin stara się sterować królem Ludwikiem XIV. Ma też zamiar zlikwidować królewskich muszkieterów. Tymczasem D'Artagnan (Michael York) pomaga swojej córce Valentine (Susie Amy), która chce zostać muszkieterem. Wraz z listem polecającym i szpadą ojca dziewczyna rusza do stolicy.

 • 23.07.2017
  11:00

  Weekendowe kino przygodowe: Kobieta muszkieter (odc. 2)

  film akcji

  Kontynuacja losów dzielnej Valentine. W drodze do Paryża córka D'Artagnana spotyka znajomych z czasów dzieciństwa, synów przyjaciół swojego ojca. W stolicy zostaje wplątana w dworskie intrygi - wchodzi w posiadanie listu kompromitującego króla. Na przesyłce zależy lady Bolton (Nastassja Kinski).

 • 23.07.2017
  12:50

  Weekendowe kino przygodowe: Sherlock 2 (odc. 1)

  serial

  Rodzina królewska jest szantażowana. Sherlock i Watson, którzy zajmują się tą sprawą, szybko orientują się, że ma ona drugie dno.

 • 23.07.2017
  14:50

  Weekendowe kino przygodowe: Beowulf (odc. 7)

  serial akcji

  Armia najeźdźców Wulfinga, będąca w posiadaniu bardzo groźnej broni, staje się poważnym zagrożeniem dla Heroth. Beowulf musi stawić czoła niebezpieczeństwu i zrobić wszystko co w jego mocy by ochronić swoje plemię.

 • 23.07.2017
  15:45

  Weekendowe kino przygodowe: Beowulf (odc. 8)

  serial akcji

  Zbliża się dzień zaślubin Sleana i Keli, jednak czas radosnych przygotowań zostaje zakłócony przez szokujące wypadki, których konsekwencje mogą okazać się dla mężczyzny zbyt trudne do uporania. Tymczasem Abrecan czuje się zagrożony przez swoją siostrę. Obawia się utraty władzy nad poddanymi.

 • 23.07.2017
  16:45

  Weekendowe kino przygodowe: Asterix i Obelix: W służbie Jej...

  komedia

  Weekendowe kino przygodowe: Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości

 • 23.07.2017
  19:00

  Nora Roberts: W samo południe

  thriller

  Policyjna negocjatorka Phoebe McNamara (Emilie de Ravin) sama wychowuje kilkuletnią córkę. Pomaga jej matka, Essie. Kobieta nie może porozumieć się ze współpracownikami. Narasta konflikt między nią a młodym policjantem Arniem. Życie Phoebe jest w niebezpieczeństwie.

 • 23.07.2017
  21:00

  W imię króla 2: Dwa światy

  film akcji

  Vancouver. Do domu Grangera (Dolph Lundgren) wdziera się grupa zabójców. Mężczyzna uchodzi z życiem, ponieważ zostaje wciągnięty przez portal czasu i przenosi się kilkaset lat wstecz do królestwa Ehb. Z grupą sojuszników musi oswobodzić królestwo spod rządów tyrana Ravena.

 • 23.07.2017
  23:05

  W imię króla 3: Ostatnie zadanie

  film akcji

  Zawodowy zabójca Hazen Kaine przyjmuje ostatnie zlecenie. Porywa dwie dziewczyny. Jedna z nich ma naszyjnik, który przypomina tatuaż na ręku mężczyzny. Artefakt otwiera portal do innego wymiaru i przenosi Kaine'a do średniowiecza, gdzie ten musi się zmierzyć ze smokiem.

 • 24.07.2017
  01:00

  Sekretarka

  komedia

  Nieśmiała Lee Holloway (Maggie Gyllenhaal) po terapii psychiatrycznej zamierza zacząć normalne życie. Zatrudnia się jako sekretarka w kancelarii adwokata Greya (James Spader). Nawiązuje z nim romans. Nie wszystko jednak toczy się zgodnie z oczekiwaniami Lee. Na podstawie opowiadania Mary Gaitskill.

 • 24.07.2017
  03:40

  Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości

  komedia

  50 rok p.n.e. Armia Cezara podbija kolejne terytoria. Władczyni Brytanii wysyła posłańca do małej wioski w Galii z prośbą o pomoc. Miejscowa starszyzna decyduje przekazać Brytom beczkę magicznego eliksiru. W drodze powrotnej posłańca eskortują Asterix (Edouard Baer) i Obelix (Gérard Depardieu).

Aby oglądać ten kanał tv musisz się zalogować lub zarejestrować.

Logowanie