Filmbox

kanał dostępny na platformach

 • PC
 • mobile (WiFi / 3G)
 • 20.01.2018
  05:30

  A właśnie, że tak!

  komedia

  Bohaterka tej komedii romantycznej, rozwódka Daphne (Diane Keaton), jest matką dorosłych córek: Maggie (Lauren Graham), Mae (Piper Perabo) i Milly (Mandy Moore). Chcąc oszczędzić najmłodszej z dziewcząt rozczarowań, których sama doświadczyła w małżeństwie, postanawia znaleźć dla niej idealnego męża.

 • 20.01.2018
  07:10

  Lato Muminków

  film animowany

  Muminki tracą dom w powodzi. Znajdują wówczas schronienie w dziwnym pływającym domostwie. Okazuje się, że jest to stary teatr, w którym mieszka Emma - ekscentryczna miłośniczka sztuki. Postanawia odkryć przed Mumionkami niezwykły świat teatru.

 • 20.01.2018
  08:35

  Poirot

  serial

  Pociąg, którym Poirot podróżuje po Europie, grzęźnie w śnieżnej zaspie. Niebawem jeden z pasażerów, podejrzany amerykański biznesmen, zostaje zamordowany.

 • 20.01.2018
  10:35

  Ferie zimowe w Kino TV: Panna Julia

  dramat

  Arystokratka Julia flirtuje z kamerdynerem Johnem. Z czasem błaha miłostka przeradza się w niebezpieczną grę złożoną z pożądania i namiętności. Kochankowie zaczynają manipulować swoimi uczuciami.

 • 20.01.2018
  13:10

  Ferie zimowe w Kino TV: Sherlock (odc. 3)

  serial

  Mieszkańców Londynu terroryzuje tajemniczy zamachowiec. Na jednym z miejsc zbrodni bandyta pozostawia śledczym wskazówkę.

 • 20.01.2018
  15:10

  Ferie zimowe w Kino TV: Polowanie na prezydenta

  film akcji

  Air Force One zostaje strącony przez terrorystów nad Finlandią. Prezydent USA w opancerzonej kapsule ląduje w środku lasu. W pościg za głową państwa ruszają zamachowcy. Fiński reżyser z wyczuciem i poczuciem humoru czerpie z amerykańskich klisz, tworząc lekkie i zabawne kino akcji.

 • 20.01.2018
  17:05

  Ferie zimowe w Kino TV: Księżniczka Marsa

  thriller

  Komandos John Carter zostaje ranny podczas służby w Afganistanie. Szansą na odzyskanie zdrowia jest udział w wojskowym projekcie. W tym celu zostaje przetransportowany na Marsa. Między ludźmi a Marsjanami trwa wojna.

 • 20.01.2018
  19:05

  Ferie zimowe w Kino TV: Siostrzane wojny

  komedia

  Przyjaciółki Katie (Lucy Hale) i Sara dostały się na tą samą uczelnię i zostały przyjęte do bractwa Delta. Katie po bliższym poznaniu jego członkiń postanawia się z niego wypisać i złamać złożoną przysięgę. Jej decyzja ściąga na nią mnóstwo przykrości, w tym utratę przyjaźni Sary.

 • 20.01.2018
  21:00

  Wolf Hall (odc. 5)

  serial

  Przyjęty przez parlament Akt Supremacji ustanawia Henryka VIII najwyższym zwierzchnikiem Kościoła i uniezależnia go od władzy papieskiej. Cromwell przyjeżdża do pierwszej żony władcy, Katarzyny Aragońskiej. Osłabiona chorobą kobieta prosi go o możliwość spotkania się z córką.

 • 20.01.2018
  22:15

  Wolf Hall (odc. 6)

  serial

  Anna oskarża Thomasa Cromwella o zdradę. Królowa nie ma już jednak takiej władzy jak niegdyś. Jej wrogowie stają się coraz silniejsi, a władca nią pogardza. Niebawem Norris, Weston i William Brereton, a także Anna i George Boleyn zostają wtrąceni do Tower of London.

 • 20.01.2018
  23:45

  Po prostu glina

  dramat

  Martine Monteil dowodzi grupą policjantów, których zadaniem jest schwytanie mordercy. W trakcie śledztwa kobieta musi borykać się z niezdrową rywalizacją i seksistowskim zachowaniem swoich kolegów.

 • 21.01.2018
  01:50

  Sekretarka

  komedia

  Nieśmiała Lee Holloway (Maggie Gyllenhaal) po terapii psychiatrycznej zamierza zacząć normalne życie. Zatrudnia się jako sekretarka w kancelarii adwokata Greya (James Spader). Nawiązuje z nim romans. Nie wszystko jednak toczy się zgodnie z oczekiwaniami Lee. Na podstawie opowiadania Mary Gaitskill.

 • 21.01.2018
  04:20

  Iluzjonista

  dramat

  Koniec XIX w. Syn stolarza przyjaźni się z córką arystokraty. Rozdzieleni przez jej ojca, spotykają się przypadkiem po latach. On (Edward Norton) jest iluzjonistą, który pod pseudonimem Eisenheim podbija sceny wiedeńskich teatrów. Ona (Jessica Biel) zaś jest narzeczoną księcia Leopolda.

Aby oglądać ten kanał tv musisz się zalogować lub zarejestrować.

Logowanie