o Telewizji Tu i Tam

Telewizja Tu i Tam to serwis z dostępem do bogatej oferty telewizyjnej, w którym znajdziesz ulubione kanały tv online, bogatą bibliotekę filmów na życzenie (VoD) oraz programy dla dzieci, materiały sportowe i seriale. Wystarczy, że masz dostęp do komputera, tabletu czy smartphona oraz Internetu. Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach czy z wizytą u znajomych do serwisu Telewizja Tu i Tam będziesz miał dostęp za pośrednictwem portalu orange.pl.

katalogu wypożyczalni filmów VoD znajdziesz wszystkie oferowane pozycje. Filmy są prezentowane według kategorii tematycznych.

Dostępne sposoby płatności za wypożyczanie filmów na orange.pl to:

  • płatność na fakturze za usługi telekomunikacyjne Orange
  • przelew bankowy
  • karta kredytowa
  • promocyjny kupon

Pamiętaj, że odtwarzanie materiałów wideo (filmów, kanałów tv, programów on demand) dostępnych w ofercie Telewizji Tu i Tam możliwe jest tylko na terytorium Polski i w dużym stopniu zależy od właściwości połączenia z Internetem (szybkości łącza) oraz indywidualnych ustawień komputera - należy zwrócić uwagę na wszelkiego typu firewalle, programy antywirusowe, programy typu p2p, które mogą zakłócać transmisję. Właściwości sieci mają wpływ na jakość odtwarzania materiału.

Jeżeli po uruchomieniu zakupionego filmu player Microsoft Silverlight zatrzyma się na kroku "pobieranie licencji", należy wejść do zakładki moje zakupy i stąd uruchomić film. Jeżeli film nie uruchomi się z zakładki moje zakupy, proponujemy odświeżyć stronę przeglądarki internetowej.

Żeby oglądać kanały telewizyjne w telewizji online, musisz mieć wykupiony lub przyznany jeden z pakietów filmów i kanałów tv. W pakietach Full i Extra - oprócz kanałów tv - uzyskasz również dostęp do pakietów filmów i ekskluzywnych materiałów sportowych.

Moje zakupy - w tym miejscu możesz obejrzeć filmy oraz pakiety do których posiadasz dostęp, możesz sprawdzić historię swoich zakupów, a także przy wykorzystaniu opcji "zgłoś" możesz zgłosić problem dotyczący zakupionego przez Ciebie filmu.

Pamiętaj o tym, że aby mieć dostęp do filmów i wybranych kanałów tv oferowanych w ramach serwisu Telewizja Tu i Tam musisz posiadać aktualny login/hasło dla portalu orange.pl.

Klienci Orange będący użytkownikami usług stacjonarnych Orange powinni zarejestrować się na portalu orange.pl, posługując się numerem usługi stacjonarnej Orange i numerem PIN * (numer do automatycznej obsługi Klienta w Biurze Obsługi 801 505 505) lub za pomocą pytań weryfikacyjnych na portalu orange.pl.
* PIN można uzyskać dzwoniąc do Biura Obsługi 801 505 505 i ustalając go z doradcą

Ważne:
Jeśli jesteś już zarejestrowany/a na portalu orange.pl zaloguj się
Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany/a na portalu orange.pl zarejestruj się

Korzystanie z materiałów wideo dostępnych w serwisie Telewizja Tu i Tam wymaga:
a. komputera osobistego z dostępem do sieci Internet o przepustowości co najmniej 1024 kb/s.
b. przeglądarki internetowej Microsoft Internet Explorer 7.0, Mozilla FireFox 3.X, Apple Safari 5.X, Google Chrome 1.X lub ich nowszych wersji, z włączoną opcją obsługi plików cookies oraz obsługi JavaScript.
c. aktualnego oprogramowania lub pluginu Adobe Flash Player minimum 10.1 lub nowszej wersji, pluginu Silverlight minimum 4.0 lub nowszej wersji.

W przypadku korzystania z serwisu Telewizja Tu i Tam z pozycji urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym:

  • Android (wersja minimum 2.2) - konieczne jest pobranie bezpłatnej aplikacji na tablety i smartphony z Google Play
  • iOS - konieczne jest pobranie bezpłatnej aplikacji na tablety i smartphony z Apple Store
  • Windows Phone (wersja minimum 7) - konieczne jest pobranie bezpłatnej aplikacji z Windows Phone Polska

Materiały audiowizualnych usług medialnych na żądanie w tym Materiały wideo udostępniane są drogą elektroniczną na zasadach Regulaminu serwisu "Telewizja Tu i Tam" przez Orange Polska S.A. z siedzibą i adresem w Warszawie (02-326) przy Al. Jerozolimskich 160, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000010681; REGON 012100784, NIP 526-02-50-995; z pokrytym w całości kapitałem zakładowym wynoszącym 3 937 072 437 zł.

Strona internetowa usługodawcy: www.orange.pl

Biuro Obsługi Klienta Indywidualnego Orange Polska S.A.:
801 505 505 - zamawianie/modyfikacja usług, statusowanie zleceń, rozliczenia z Orange, reklamacje, Centrum Obsługi Telefonicznej (COT)

Adres do korespondencji w sprawach dotyczących klientów:
Orange Polska S.A.
ul. Jagiellońska 34
96-100 Skierniewice

W sprawach audiowizualnych usług medialnych na żądanie w tym Materiałów wideo dostępnych w ramach serwisu "Telewizja Tu i Tam" organem właściwym jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji.

Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
Skwer Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 9
01-015 Warszawa