sposoby płatności

Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje o swojej fakturze, dowiesz się jak ją opłacić i jak kontrolować wydatki.
Aby przejść do swojej faktury zaloguj się do Orange On-line zobacz fakturę

 • Polecenie Zapłaty

  Polecenie Zapłaty

  dotyczy Klientów indywidualnych korzystających z usług mobilnych i stacjonarnych

 • płatność przez Fotokod

  Płatność przez fotokod (kod 2D) to nowy sposób opłacania faktur za usługi przy użyciu aparatu fotograficznego w telefonie komórkowym. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o tej formie płatności.

 • Płatność Elektroniczna

  Płatność Elektroniczna to usługa, z której możesz skorzystać, jeśli chcesz opłacić e-fakturę za usługi stacjonarne (np. za telefon stacjonarny czy Neostradę). Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na temat tej szybkiej i bezpiecznej formy płatności w Orange.

 • zlecenie stałe dla klientów Orange Polska

  Zlecenie Stałe to wygodna forma bezgotówkowego regulowania płatności. Polega na automatycznym obciążeniu Twojego rachunku bankowego kwotą zgodną z fakturą w terminie jej płatności. Więcej dowiesz się klikając w tytuł artykułu.

 • płatności w banku

  Korzystając z oferty banku możesz zapłacić za faktury Orange w okienku kasowym lub przelewem przez internet lub telefon. Kliknij w tytuł tego artykułu i dowiedz się więcej.

 • płatność gotówką

  Faktury za mobilne i stacjonarne usługi Orange opłacisz zarówno na poczcie jak i w sieciach płatności gotówkowych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się co zyskujesz oraz jak korzystać z tych sposobów płatności.

 • wpłaty w okienku kasowym

  Istnieje możliwość opłacenia rachunków za usługi Orange w kasie własnej bez opłat prowizyjnych. Kliknij w tytuł będący linkiem do artykułu, a dowiesz się w jaki sposób skorzystać z tej możliwości.

 • wpłaty w salonach Orange

  Nie chcesz tracić czasu kolejkach aby zapłacić rachunki? Teraz w naszych salonach razem z rachunkiem Orange możesz opłacić także gaz czy prąd. Kliknij w tytuł artykułu i dowiedz się jak oszczędzać czas płacąc swoje rachunki w jednym miejscu.

zadaj pytanie

wirtualny doradcazdalny dostęp