projekty

Czytaj nowości z Orange Labs

zapisz się na nasz newsletter

kalendarz wydarzeń

  brak wydarzeń
więcej wydarzeń

aktualności

 • Nadchodzi 5G - wyzwania 2020 r. według Orange Polska i Nokii

  29.09.2014

  Upowszechnienie technologii 5G w 2020 r. to realna perspektywa. Pociągnie to za sobą szereg zmian, poczynając od sprzętu, a skończywszy na funkcjonowaniu społecznym. Rozwój „Internet of Things”, samochody wyposażone w procesory, telewizja jakości 4K w smartfonach, małe komórki dające sygnał mobilny 1Gbps – to elementy nieodległej przyszłości. O tym, jak będzie wyglądała rzeczywistość w 2020 r. opowiadali przedstawiciele Orange Polska i Nokia podczas 5. edycji konferencji Innovative Technology, która odbyła się w dn. 18-19 września 2014 w Miasteczku Orange.

 • Połączenia telefoniczne wysokiej jakości – Voice HD w Orange

  31.07.2014

  Klienci Orange mogą już korzystać z wysokiej jakości połączeń głosowych realizowanych w technologii HD Voice, dzięki której głos brzmi bardziej naturalnie, a zakłócenia i hałasy pochodzące z otoczenia rozmówcy są mniej słyszalne. Połączenia wykorzystujące nową technologię są dostępne bez żadnych dodatkowych opłat i można z nich korzystać w sieci Orange na terenie całego kraju.

 • Znamy finalistów 1. polskiej edycji Orange Fab

  18.06.2014

  Aplikacja bezpieczeństwa usług w chmurze SESAME+, system rezerwacji elektronicznej Wizyta.pl oraz kreator e-biuletynów PublishSoSimply to projekty, które zakwalifikowały się do finału pierwszej polskiej edycji programu Orange Fab. Teraz czeka je 12 tygodni akceleracji, czyli pracy nad finalną wersją produktu i jego modelu biznesowego.