projekty

 • VDSL2

  W czerwcu 2011 TP uruchomiła najnowocześniejszą z dojrzałych technologii xDSL – VDSL2. Umożliwia ona świadczenie usług o przepływności do 80Mbps co ma odzwierciedlenie w obecnej ofercie TP.

 • iCare

  Orange iCare zostało stworzone z myślą o klientach, którzy chcą kontrolować stan konta w swoim telefonie.

Czytaj nowości z Orange Labs

zapisz się na nasz newsletter

kalendarz wydarzeń

  brak wydarzeń
więcej wydarzeń

aktualności

 • Pierwszy dzień wiosny w Ogrodach Innowacji

  26.03.2014

  21 marca br. w Ogrodach Innowacji odbył się dzień otwarty. Okazją do zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań Orange Labs Polska był pierwszy dzień wiosny. Eksperci Orange pokazali najświeższe nowinki technologiczne oraz aktualną ofertę komercyjną Orange, łącznie blisko 40 aplikacji i rozwiązań.

 • Ruszył Orange Fab, program wspierający małe innowacyjne firmy

  07.03.2014

  (20.02) Ruszyła polska edycja Orange Fab, programu dla małych i średnich przedsiębiorców, którzy mają w swoim portfolio zaawansowany technologicznie produkt lub usługę. Wybrani uczestnicy mają szansę stworzyć wspólną ofertę produktową z Orange, zdobyć inwestora oraz wsparcie finansowe. - Wierzymy, że dzięki naszemu programowi początkujące firmy będą mogły skoncentrować się na rozwijaniu swoich produktów i wypracowaniu wartościowych rozwiązań technologicznych, wnosząc świeże pomysły do naszej organizacji – powiedział Piotr Muszyński, Wiceprezes Zarządu Orange Polska ds. Operacyjnych podczas spotkania inicjującego start programu w Ogrodach Innowacji.

 • Mobilna sieć od Orange w Jacni

  14.02.2014

  Od Nowego Roku użytkownicy stoku narciarskiego w Jacni (woj. lubelskie) mogą korzystać z połączeń głosowych oraz internetu mobilnego 21 Mb/s od Orange. Połączenia głosowe są realizowane w technologii 3G, natomiast transfer danych – w HSPA+. Uruchomienie zasięgu w Jacni jest efektem prac zespołu Orange Labs Polska.