Huawei Nova w zestawie z Talkband B3 (Złoty)

Kolor

  • Opłaty:
  • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
    169 zł
  • Opłata miesięczna z abonamentem
    od 155 zł
  • Czas trwania umowy:
    24 miesiące

Opis

Huawei Nova w zestawie z Talkband B3

Huawei Nova to delikatny i piękny telefon, o wyraźnie zaokrąglonych krawędziach. Jego kompaktowy rozmiar i ergonomiczna obudowa sprawiają, ze telefon świetnie wygląda i jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Smartfon Nova wykonany jest ze stopu aluminium, co sprawia że urządzenie jest lekkie , a zarazem eleganckie. Przyciąga wzrok efektownym, 5-calowym wyświetlaczem o rozdzielczości 1920x1080 pikseli, a wydajna bateria zapewnia energię wystarczającą na bardzo intensywne użytkowanie. Wyróżniającą cecha telefonu Huawei Nova jest jego funkcja nagrywania filmów video w jakości 4K, zaawansowany aparat główny i wyposażony w dodatkowe funkcje selfie aparat przedni. Beauty Skin 3.0 oraz Beauty Make-Up 2.0, są zwieńczeniem współpracy z wizażystami. Funkcje te pozwalają na dopasowanie odcienia skóry, wielkości oczu i ostrości rysów twarzy. Efekt można "podglądać" w czasie rzeczywistym.
Najważniejsze cechy
Nowoczesny design
Huawei Nova to delikatny i piękny telefon, o wyraźnie zaokrąglonych krawędziach. Jego kompaktowy rozmiar i ergonomiczna obudowa sprawiają, ze telefon świetnie wygląda i jest bardzo wygodny w użytkowaniu.
Zaawansowane funkcje fotograficzne
Huawei Nova został wyposażony w zaawansowany 12-megapikselowy aparat, oraz wyjątkowy przedni aparat, specjalnie dostosowany do robienia zdjęć typu selfie. Szerokokątny obiektyw o przesłonie F2.2 pozwala na wydobywanie ze zdjęć najwyższego poziomu szczegółów
Nagrywanie video w 4K
Wideo 4K charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD oraz dziewięciokrotnie większą od High-Definition.
Nowy styl zdjęć selfie
Przedni 8-pikeselowy aparat ma także dwie dodatkowe funkcje selfie: Beauty Skin 3.0 oraz Beauty Make-Up 2.0.