Huawei MediaPad T2 8.0 Pro (Biały)

Kolor

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  0 zł
 • Opłata miesięczna z abonamentem
  od 59,99 zł
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24

Opis

Huawei MediaPad T2 8.0 Pro

HUAWEI MediaPad T2 8 Pro jest wspaniały w każdym wymiarze. Jego elegancki design łączy naturalny przyjemny wygląd z ergonomicznym komfortem. Smukły, lekki i inspirowany minimalizmem równoważy piękno, prostotę i funkcjonalność. Zdjęcia i nagrania wideo ożywają na Twoich oczach. To wszystko na ekranie 8 cali Full HD IPS. Ekran o wysokiej rozdzielczości został zaprojektowany, aby wspierać bardziej przejrzysty i wyraźny obraz oraz dostarczać ostrzejszych, realistycznych doznań wideo.
Najważniejsze cechy
Piękno i funkcjonalność
HUAWEI MediaPad T2 8 Pro jest wspaniały w każdym wymiarze. Jego elegancki design łączy naturalny przyjemny wygląd z ergonomicznym komfortem. Smukły, lekki i inspirowany minimalizmem równoważy piękno, prostotę i funkcjonalność.
Ostry, żywy, perfekcyjny
Zdjęcia i nagrania wideo ożywają na Twoich oczach. To wszystko na ekranie 8 cali Full HD IPS. Ekran o wysokiej rozdzielczości został zaprojektowany, aby wspierać bardziej przejrzysty i wyraźny obraz oraz dostarczać ostrzejszych, realistycznych doznań wideo.
Przejrzystość w ramce
Technologia ClariVu Super Resolution wzmacnia kolor dając bardziej rzeczywisty odbiór wizualny. Dzięki ostremu i żywemu obrazowi, oglądanie z HUAWEI MediaPad T2 8 Pro jest czystą przyjemnością. Tryb ochrony oczu filtruje szkodliwe niebieskie światło, redukując wysiłek oczu, nawet późno w nocy. Dynamiczne dostosowanie światła minimalizuje odblaski, dzięki czemu obraz jest zawsze perfekcyjny.
PaybackIcon

Sprawdź saldo punktów

wybierz obrazek niepasujący do reszty
Sprawdź