Huawei MediaPad T2 10.0  (Biały)

Kolor

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  0 zł
 • Opłata miesięczna z abonamentem
  od 65 zł
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24

Opis

Huawei MediaPad T2 10.0

HUAWEI MediaPad T2 10.0 z ekranem Full HD 10,1 cala, umożliwia wiele godzin radości dla całej rodziny. Dzięki funkcji smart mode-switch, tablet intuicyjnie odpowiada na Twoje potrzeby. Ekran został wyposażony w tryb ochrony oczu, który dba o Twój wzrok nawet przy długim korzystaniu. HUAWEI MediaPad T2 10.0 Pro z 64-bitowym procesorem Snapdragon o ośmiu rdzeniach, zaskakuje swoją wydajnością i szybkością. W połączeniu z technologią 4G-LTE (do 150Mbps) i szybkim WiFi (nawet do 433Mbps), dostarcza mocne i niezakłócane doświadczenie online i offline. Tablet HUAWEI MediaPad T2 10.0 Pro zasilany jest wydajną baterią o pojemności 6660mAh, która umożliwia nawet 700 godzin pracy w trybie czuwania. Ten tablet dotrzyma Ci kroku przez długie godziny, niezależnie od tego, czy surfujesz po Internecie, kontaktujesz się z innymi, czy oglądasz film. Ten tablet jest prosty i elegancki zarazem ucieleśniając estetyczny design marki Huawei. Funkcja Split view umożliwia działanie dwóch aplikacji jednocześnie, lub dwa okna dla tej samej aplikacji - podwajając efektywność i maksymalizując wykorzystanie ekranu.
Najważniejsze cechy
Wyraźne, jasne kolory
HUAWEI MediaPad T2 100 Pro z ekranem Full HD 10,1 cala, umożliwia wiele godzin radości dla całej rodziny. Dzięki funkcji smart mode-switch, tablet intuicyjnie odpowiada na Twoje potrzeby. Ekran został wyposażony w tryb ochrony oczu, który dba o Twój wzrok nawet przy długim korzystaniu.
Niezawodna wydajność
HUAWEI MediaPad T2 10.0 Pro z 64-bitowym procesorem Snapdragon o ośmiu rdzeniach, zaskakuje swoją wydajnością i szybkością. W połączeniu z technologią 4G-LTE (do 150Mbps) i szybkim WiFi (nawet do 433Mbps), dostarcza mocne i niezakłócane doświadczenie online i offline.
Rozrywka z niezwykłą mocą
Tablet HUAWEI MediaPad T2 10.0 Pro zasilany jest wydajną baterią o pojemności 6660mAh, która umożliwia nawet 700 godzin pracy w trybie czuwania. Ten tablet dotrzyma Ci kroku przez długie godziny, niezależnie od tego, czy surfujesz po Internecie, kontaktujesz się z innymi, czy oglądasz film.
PaybackIcon

Sprawdź saldo punktów

wybierz obrazek niepasujący do reszty
Sprawdź