Huawei P9 DS (Srebrny)

Kolor

 • Opłaty:
 • Opłata na start (płatność przy odbiorze)
  0 zł + VAT
 • Opłata miesięczna z abonamentem
  od 90,99 zł + VAT
 • Czas trwania umowy:
  24 miesiące
 • Ilość rat
  24

Opis

Huawei P9 DS

Najnowszy smartfon Huawei łączy w sobie to, co najlepsze – najwyższej klasy rozwiązania technologiczne i olśniewający, dopracowany do perfekcji wygląd. Współpraca z firmą Leica Camera AG pozwoliła na zaprojektowanie urządzenia, które na nowo definiuje standardy fotografii mobilnej i umożliwia robienie zdjęć w jakości, która do tej pory była niedostępna w tej kategorii urządzeń. Huawei P9 to wyjątkowy smartfon, który łączy w sobie innowacyjną technologię i Huawei oraz ponad 160- letnie doświadczenie firmy Leica z zakresu fotografii. Współpraca obu firm zaowocowała powstaniem smartfona, który umożliwia wykonywanie zachwycających zdjęć pełnych żywych barw. Huawei P9 doskonale odnajduje się też w klimatycznych, czarno-białych obrazach ujmujących grą światłocieni, których nie powstydziłby się profesjonalny fotograf. Użytkownicy P9 będą mogli robić zdjęcia z niezrównaną dotąd przejrzystością, bogactwem szczegółów i autentycznością.

 • Konfiguracja i porady techniczne
 • Zadbaj o Swój telefon z Orange Smart Care
 • Przewodnik po telefonach


 • Najważniejsze cechy
  Dwa obiektywy LEICA
  Podwójny obiektyw, który pozwala wydobyć cały potencjał drzemiący w soczewkach firmy Leica. Zainstalowany w P9 moduł aparatu RGB odpowiada za przechwytywanie kolorów, a jego bliźniaczy, monochromatyczny odpowiednik nadaje obrazom szczegółowości i głębi.
  Design
  Huawei P9 to arcydzieło najnowocześniejszego wzornictwa, które kontynuuje minimalistyczny styl swoich poprzedników z serii P. Płaska obudowa z aluminium lotniczego została poddana procesom szczotkowania i polerowania. Dodatkowego sznytu dodaje diamentowy szlif krawędzi.
  Czytnik lini papilarnych
  Zaawansowany sensor pozwala na personalizację i zabezpieczenie urządzenia, zdecydowanie obniżając ryzyko niepowołanego dostępu i wykorzystania zgromadzonych na nim informacji.
  Wysoka wydajność
  Sercem smartfona P9 jest nowy, 8-rdzeniowy, 64-bitowy procesor Kirin 955. Mocna bateria o pojemności 3000 mAh zapewnia długi czas pracy bez konieczności częstego ładowania. Smartfon wyposażono w port USB Type-C, który znacznie przyspiesza proces ładowania i transmisji danych.