Huawei P10 Lite  (Czarny)

Kolor

Opis

Huawei P10 Lite

HUAWEI P10 lite to wyjątkowy smartfon, który łączy elegancki design ze znakomitą wydajnością i przystępną ceną. Z P10 lite każde zdjęcie będzie wyglądało niezwykle efektownie z trybem portretowym. HUAWEI P10 lite posiada obustronnie zaokrąglony ekran o rozmiarze 5,2 cala o rozdzielczości wyświetlanego obrazu Full HD - 1920x1080p. Obudowa pokryta szkłem pięknie odbija światło, a boki wykonane z metalu gustownie dopełniają stylowy design. Sercem HUAWEI P10 lite jest ośmiordzeniowy procesor Kirin 658, dzięki czemu smartfon optymalizuje zapotrzebowanie procesora na energię. W połączeniu z baterią o pojemności 3000mAh daje to możliwość długiej pracy bez konieczności podłączania ładowarki. Dodatkowo, urządzenie wspiera technologię szybkiego ładowania - już w 30 minut bateria napełni się w 43%. Pełny cykl ładowania wynosi około 90 minut. Aparat HUAWEI P10 lite o rozdzielczości 12 Mpx z hybrydowym autofokusem, został wzbogacony o specjalny tryb portretowy i technologię rozpoznawania twarzy. Dzięki niemu możliwe jest eleganckie rozmywanie tła, ręczne dostosowanie kontrastu, nasycenia i jasności.

 • Konfiguracja i porady techniczne
 • Zadbaj o Swój telefon z Orange Smart Care
 • Przewodnik po telefonach


 • Najważniejsze cechy
  Zachwycający design
  HUAWEI P10 lite posiada obustronnie zaokrąglony ekran o rozmiarze 5,2 cala. Obudowa pokryta szkłem pięknie odbija światło, a boki wykonane z metalu gustownie dopełniają stylowy design.
  Niezwykłe zdjęcia i filmy
  Aparat HUAWEI P10 lite o rozdzielczości 12 Mpx z hybrydowym autofokusem, został wzbogacony o specjalny tryb portretowy i technologię rozpoznawania twarzy. Dzięki niemu możliwe jest eleganckie rozmywanie tła, ręczne dostosowanie kontrastu, nasycenia i jasności.
  Długa praca na jednym ładowaniu
  Sercem HUAWEI P10 lite jest ośmiordzeniowy procesor Kirin 658, dzięki czemu smartfon optymalizuje zapotrzebowanie procesora na energię. W połączeniu z baterią o pojemności 3000mAh daje to możliwość długiej pracy bez konieczności podłączania ładowarki
  Funkcjonalność ponad wszystko
  HUAWEI P10 lite posiada czytnik linii papilarnych drugiej generacji rozpoznający odcisk palca w zaledwie 0.3 sekundy. Urządzenie posiada najnowszą odsłonę systemu Android – 7.0 Nougat