poniedziałek, 17 lutego (6)

finały

  • Snowboard - 08.00 snowboard cross, M - kwalifikacje (Maciej Jodko, Michał Ligocki)
  • Snowboard - 10.30 snowboard cross, M (ew. Maciej Jodko, Michał Ligocki)
  • Bobsleje - 15.30 dwójki - 3./4. ślizg, M (ew. Dawid Kupczyk, Paweł Mróz, Marcin Niewiara,  Daniel Zalewski)
  • Biathlon - 16.00 12,5 km ze startu wspólnego, K (Paulina Bobak, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz,  Weronika Nowakowska-Ziemniak, Krystyna Pałka)

Łyżwiarstwo figurowe - 16.00 pary taneczne - taniec dowolny

  • Skoki narciarskie - 18.15 drużynowo, duża skocznia, M (Maciej Kot, Dawid Kubacki, Kamil Stoch,  Jan Ziobro, Piotr Żyła)

Narciarstwo dowolne - 18.30 skoki akrobatyczne, M

pozostałe konkurencje

Narciarstwo dowolne - 14.45 skoki akrobatyczne, M - kwalifikacje

Curling - 06.00 K - runda grupowa

Rosja - W. Brytania

Korea Płd. - USA

Japonia - Chiny

- 11.00 - runda grupowa

Chiny - W. Brytania

Niemcy - Rosja

Szwajcaria - USA

Norwegia - Dania

- 16.00 K - runda grupowa

Chiny - Szwajcaria

Dania - W. Brytania

Kanada - Korea Płd.

Szwecja - Japonia

Hokej - półfinały, K

- 13.30

- 18.00


wtorek, 18 lutego (5)

finały

  • Narciarstwo alpejskie - slalom gigant, K (Karolina Chrapek, Maryna Gąsienica-Daniel)

08.00 1. przejazd

11.30 2. przejazd

  • Kombinacja norweska - duża skocznia/bieg 10 km (Adam Cieślar)

10.30 skoki

13.00 bieg

Short track - 10.30 3000 m-sztafeta, K

Łyżwiarstwo szybkie - 14.00 10 000 m, M

Narciarstwo dowolne - 18.30 Halfpipe, M

pozostałe konkurencje

  • Short track - 10.30 500 m, M - eliminacje (Patrycja Maliszewska)

1000 m, K - eliminacje

Narciarstwo dowolne - 14.45 Halfpipe, K - kwalifikacje

Bobsleje - 16.15 dwójki - 1./2. ślizg, K

Curling - 06.00/11.00/16.00 K, M - ew. mecze dodatkowe

Hokej - M - kwalifikacje play off - o ćwierćfinał

- 09.00 1 mecz

- 13.30 1 mecz

- 18.00 2 mecze

- K

- 09.00 mecz o 7. miejsce

- 13.30 mecz o 5. miejsce


środa, 19 lutego (8)

finały

  • Narciarstwo alpejskie - slalom gigant, M (Maciej Bydliński)

- 08.00 1. przejazd

- 11.30 2. przejazd

  • Snowboard - 10.00 slalom gigant równoległy - K, M (ew. Aleksandra Król, Karolina Sztokfisz)
  • Biegi narciarskie - 12.45 sprint drużynowy (tech. klasyczna) - K, M (Justyna Kowalczyk, Sylwia Jaśkowiec, Kornelia Kubińska, Agnieszka Szymańczak; Maciej Kreczmer,  Maciej Staręga, Jan Antolec, Sebastian Gazurek)
  • Łyżwiarstwo szybkie - 14.30 5000 m, K (Katarzyna Woźniak)

Biathlon - 15.30 sztafeta mieszana, 2x6 + 2x7,5 km

Bobsleje - 17.15 dwójki - 3./4. ślizg, K

pozostałe konkurencje

Snowboard - 06.15 slalom gigant równoległy, K, M - kwalifikacje

Biegi narciarskie - 10.15 sprint drużynowy (tech. klasyczną), K, M - kwalifikacje

Łyżwiarstwo figurowe - 16.00 solistki - program krótki

Curling - 11.00 K - półfinały (1-4/2-3)

- 16.00 M - półfinały (1-4/2-3)

Hokej ćwierćfinały, M

- 09.00 1 mecz

- 13.30 1 mecz

- 18.00 2 mecze