Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

Wideoblog B.R.O - odc. 1

2013-09-16 11:40:00.0|management artysty | orangemusic.pl

Wideoblog B.R.O będzie pokazywać Wam, jak wygląda "od wewnątrz" cały proces powstawania nowego projektu warszawskiego rapera. Począwszy od tego skąd wziął się pomysł, poprzez ludzi, którzy brali udział w jego realizacji, aż do nagrania i stworzenia gotowego utworu - to wszystko zobaczyć będzie można na orangemusic.pl.

Najważniejsze jednak jest pokazanie prawdziwej inspiracji każdego nowego kawałka i wytłumaczenie, z czego on tak naprawdę wynika. B.R.O pokaże miejsca, ludzi, książki, filmy, muzykę oraz wiele innych rzeczy, które są mu bliskie i stanowiły bezpośrednią inspirację dla danego utworu.

Mazury są dla B.R.O miejscem wyjątkowym. Piękna miejscówka nad jeziorem służy jego corocznym wakacyjnym wypadom, kiedyś z rodzicami, teraz ze znajomymi. Raper twierdzi, że to miejsce cały czas go mocno inspiruje. To właśnie tam powstał pierwszy kawałek z jego nowej ep-ki, zatutułowany "Bez granic". Pierwszy odcinek wideobloga poświęcony jest w całości historii tej piosenki. 

Oglądaj wideoblog B.R.O tylko na Orange music, a dowiesz się jak powstawały inne numery z wydawnictwa "Memory Line".

 

Zobacz więcej materiałów w darmowej aplikacji Świat Orange!

średnia ocen: 3/5

materiały powiązane

komentarze:0artykuł przegląda:1 osób