Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

Na ripicie - odc. 9

2013-09-08 15:18:00.0|orangemusic.pl | Krzysztof Piocha, Piotr Flis, Piotr Ziętek, Aleksandra Siekierko

"Na ripicie" to program muzyczny prowadzony przez kultową prezenterkę telewizyjną i bezkompromisową felietonistkę - Małgorzatę Halber. W każdym odcinku dziennikarka, wraz ze starannie wybranym spośród śmietanki młodej polskiej krytyki muzycznej gościem, opowiedzą Wam o dwóch albumach, które w ostatnich tygodniach urzekły ich najmocniej.

Nie zabraknie też sondy ulicznej, w której sprawdzimy na ile zorientowany w muzyce jest tzw. "przypadkowy przechodzień", zaś wisienką na torcie będzie "test Buły", w którym rezolutny kot Buła surowo oceni proponowane w programie nagrania.

Tym razem Małgorzata wraz z Agatą Pyzikjedyną polską autorką piszącą do The Wire (sic!), przeanalizują dwa odmienne oblicza muzyki lat dziewięćdziesiątych: płytę "Ultra" zespołu Depeche Mode oraz "Check Your Head" Beastie Boys.

Która z omawianych płyt podoba Wam się najbardziej? Czekamy na komentarze!

średnia ocen: 3/5

materiały powiązane

komentarze:0artykuł przegląda:1 osób