Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

Dwa w jednym - odc. 50

2014-05-23 15:03:00.0|flyp.pl | orangemusic.pl

 

"Dwa w jednym" Karola i Włodka tylko na orangemusic.pl!

Dwa w jednym, czyli pokorny i zadziorny Włodek Markowicz oraz rezolutny i butny Karol Paciorek - wszystko, co lubiłeś w "Na salonach" i w "Na koncert" w jednym miejscu!

Lekko Stronniczy duet prowadzących co tydzień zabierał Cię w popkulturową podróż bez trzymanki - od komentarzy dotyczących najświeższych wydarzeń muzycznych, po złośliwości skierowane w najjaśniejsze persony show-biznesu i standardowe uszczypliwości pod swoim adresem. Słowem - wszystko, co Karol i Włodek robią najlepiej!

Muzyką, śpiewem, hipnotyzującym spojrzeniem Karola i Włodkowym udawaniem Michaela Jacksona żegnamy 2w1 na orangemusic.pl. Z ostatniego odcinka dowiecie się, gdzie chodzi się do sklepu w bikini, kto rozdaje najbardziej spóźnione nagrody muzyczne oraz zadacie sobie pytanie, czy na nową płytę polskiej diwy o zmiennych rysach twarzy warto czekać. A na koniec - wyznanie zaskakujące i szczere.

Zwycięzcom konkursu gratulujemy!  Karola i Włodka  wypatrujcie na Orange Warsaw Festival.

 

orange music,Gwiazdy OWF 2014,OWF,Pixies,Gwiazdy OWF

 

materiały powiązane

komentarze:0artykuł przegląda:1 osób