Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

Wideoblog Izabeli Kopeć - odc. 4

2013-02-06 11:29:00.0|management artystki/orange.pl

Aby obejrzeć wideo w jakości HD, kliknij w ikonę w prawym górnym rogu playera.

Zobacz wideoblog pięknej i utalentowanej mezzosopranistki Izabeli Kopeć - "śpiewaczki z ludzką twarzą". Specjalnie dla orange.pl wokalistka odsłania kulisy swojej pasji i pracy.

W czwartym odcinku videobloga Izabeli Kopeć możemy podglądać mezzosopranistkę na nartach. "Śpiewaczka z ludzką twarzą" wypoczywa w Białce Tatrzańskiej i zachwyca się Kotelnicą. Tęskni jednak za milongą. Dlatego prosto z gór przenosimy się do kolejnego ważnego miejsca na tangowej mapie Warszawy - do klubu na Miedzianej. Poznacie instruktorów milongi, którzy uczą w Akademii Tańca Sulewscy - Andrzeja Bernasia i Justynę Jędrzejewską. Pokażą kilka prostych kroków dla początkujących. Izabela przedstawi wam również prawdziwą eminencję tangowych parkietów - pierwszą warszawską tangerinę, Paulinę Policzkiewicz. To ona kilkanaście lat temu rozkręciła w Polsce modę na milongę.

Produkcja: ARTMUS IK

Zdjęcia: Krzysztof Klimkiewicz

W materiałach wykorzystano fragmenty utworów Izabeli Kopeć: "You've got my love", "Heavenly" (z płyty "Five") oraz "Yo soy Maria" (z płyty "Piazzolla. Show Me Your Tango").

średnia ocen: 3/5

materiały powiązane

komentarze:94artykuł przegląda:1 osób
 • ~gość

  (03.07.2013, 22:52)

  Thanks for the blog article.Thanks Again. Great.

  0odpowiedzi
  • ~gość

   (03.07.2013, 21:46)

   I think this is a real great blog article.Much thanks again.

   0odpowiedzi
   • ~gość

    (03.07.2013, 20:39)

    Thanks a lot for the post.Really thank you! Really Great.

    0odpowiedzi