Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

"Old Is Gold" - historia najnowszej płyty T.Love - odc. 11 - "Drugi dzień w Rogalowie"

2012-10-23 11:04:00.0|management artysty / orange.pl

liczba wyświetleń: 2544

Aby obejrzeć wideo w jakości HD, kliknij w ikonę w prawym górnym rogu playera.

"Old Is Gold" – historia najnowszej płyty T.Love w 12 odcinkach

16 października 2012 roku premierę miał pierwszy od 6 lat studyjny album T.Love, jednej z najważniejszych polskich grup rockowych wszech czasów. Płyta "Old Is Gold" jest prezentem dla fanów na 30-lecie istnienia zespołu. Formacja na swoim 10. regularnym albumie produkowanym przez Magillę Majchera i Muńka Staszczyka zabiera słuchaczy w podróż do bluesowych i country-folkowych źródeł rock’n’rolla. Jak mówi ten drugi, "jesteśmy starą, zakurzoną kapelą i chcemy pokazać dzieciakom, gdzie tkwią korzenie".

Na orange.pl można prześledzić "od kuchni" proces powstawania płyty "Old Is Gold". W naszym cyklu zobaczysz kolejne etapy pracy zespołu - od pierwszych prób przez sesje nagraniowe pod okiem Leszka Kamińskiego w Warszawie i wyprawę do legendarnego studia Rogalów Analogowy, po miksy z Jackiem Gawłowskim i obszerne wywiady z muzykami T.Love, w których opowiadają o swojej fascynacji muzyką sprzed kilku dekad: funkiem, bluesem, country, reggae.

W 11 odcinku serii przeżyjesz bliższe spotkanie z analogową aparaturą pamiętającą czasy "faszystowskich Niemiec", zjesz śniadanie z członkami zespołu oraz posłuchasz brzmienia instrumentów w tym niezwykłym, rogalowskim studiu.

średnia ocen: 3/5

materiały powiązane

komentarze:1artykuł przegląda:1 osób
  • ~gość

    (23.10.2012, 11:52)

    Chłopaki, co wy tam jaracie ??

    0odpowiedzi