Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

"Old Is Gold" - historia najnowszej płyty T.Love - odc. 10 - "Rogalów Analogowy"

2012-10-19 15:00:00.0|management artysty / orange.pl

liczba wyświetleń: 3788

Aby obejrzeć wideo w jakości HD, kliknij w ikonę w prawym górnym rogu playera.

"Old Is Gold" – historia najnowszej płyty T.Love w 12 odcinkach

16 października 2012 roku premierę miał pierwszy od 6 lat studyjny album T.Love, jednej z najważniejszych polskich grup rockowych wszech czasów. Płyta "Old Is Gold" jest prezentem dla fanów na 30-lecie istnienia zespołu. Formacja na swoim 10. regularnym albumie produkowanym przez Magillę Majchera i Muńka Staszczyka zabiera słuchaczy w podróż do bluesowych i country-folkowych źródeł rock’n’rolla. Jak mówi ten drugi, "jesteśmy starą, zakurzoną kapelą i chcemy pokazać dzieciakom, gdzie tkwią korzenie".

Na orange.pl można prześledzić "od kuchni" proces powstawania płyty "Old Is Gold". W naszym cyklu zobaczysz kolejne etapy pracy zespołu - od pierwszych prób przez sesje nagraniowe pod okiem Leszka Kamińskiego w Warszawie i wyprawę do legendarnego studia Rogalów Analogowy, po miksy z Jackiem Gawłowskim i obszerne wywiady z muzykami T.Love, w których opowiadają o swojej fascynacji muzyką sprzed kilku dekad: funkiem, bluesem, country, reggae.

10 odcinek serii to podróż do Rogalowa, gdzie zespół nagra pięć utworów na swój najnowszy album. Kawałki zrealizowane zostaną w studiu, którego wyposażenie pamięta jeszcze lata 50. i 60. ubiegłego wieku.

"Studio jest Old, ale czy będzie Gold?" - odpowiedź na pytanie Muńka znajdziecie w najnowszym odcinku cyklu!

średnia ocen: 3/5

materiały powiązane

komentarze:5artykuł przegląda:1 osób
 • ~exhaphlam

  (18.12.2012, 18:08)

  ZbrHkm ghd OpnGqs http://ghdshairscarestore.com/ OonSam ghd straighteners ImhNkj http://ghdshairscareshop.com/ KizNfq ghd hair straightener australia RxpYqi http://ghdshaircarestore.com/ XybPhz ghd   ...

  0odpowiedzi
  • ~qrrtsc

   (09.11.2012, 23:48)

   YR3kC9 tufpwjagcofw

   0odpowiedzi
   • ~kopevenfl

    (09.11.2012, 05:44)

    ECzGZd , [url=http://ftalflpqgzmx.com/]ftalflpqgzmx[/url], [link=http://spcvboluqamh.com/]spcvboluqamh[/link], http://adnmfrnquqgy.com/

    0odpowiedzi