Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

"Old Is Gold" - historia najnowszej płyty T.Love - odc. 6 - "Inspiracje"

2012-10-05 14:55:00.0|management artysty

liczba wyświetleń: 2940

Aby obejrzeć wideo w jakości HD, kliknij w ikonę w prawym górnym rogu playera.

"Old Is Gold" – historia najnowszej płyty T.Love w 12 odcinkach

16 października 2012 roku premierę będzie miał pierwszy od 6 lat studyjny album T.Love, jednej z najważniejszych polskich grup rockowych wszech czasów. Płyta "Old Is Gold" jest prezentem dla fanów na 30-lecie istnienia zespołu. Formacja na swoim 10. regularnym albumie produkowanym przez Magillę Majchera i Muńka Staszczyka zabiera słuchaczy w podróż do bluesowych i country-folkowych źródeł rock’n’rolla. Jak mówi ten drugi, "jesteśmy starą, zakurzoną kapelą i chcemy pokazać dzieciakom, gdzie tkwią korzenie".

Na orange.pl będzie można prześledzić "od kuchni" proces powstawania płyty "Old Is Gold". Przez następnych 6 tygodni opublikujemy 12 odcinków pokazujących kolejne etapy pracy zespołu - od pierwszych prób przez sesje nagraniowe pod okiem Leszka Kamińskiego w Warszawie i wyprawę do legendarnego studia Rogalów Analogowy, po miksy z Jackiem Gawłowskim i obszerne wywiady z muzykami T.Love, w których opowiadają o swojej fascynacji muzyką sprzed kilku dekad: funkiem, bluesem, country, reggae.

W szóstym odcinku cyklu muzycy T.Love: Sidney Polak, Paweł Nazimek i Jan Pęczak opowiadają o inspiracjach bluesem, reggae i starym rock'n'rollem.

12-odcinkowy cykl wideo kończyć będzie ekskluzywna premiera teledysku do drugiego singla z nowej płyty T.Love.

Następny odcinek: poniedziałek, 5.10.2012, godz. 15

średnia ocen: 3/5

materiały powiązane

komentarze:1artykuł przegląda:1 osób
  • ~gość

    (05.10.2012, 18:17)

    yes yes yes

    0odpowiedzi