Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

Piotr "Dymek" Dymała - "Widzisz sama"

2013-02-18 11:48:00.0|Orange

Aby obejrzeć wideo w jakości HD, kliknij w ikonę w prawym górnym rogu playera.

Piotr "Dymek" Dymała to młody utalentowany wokalista, który szerszej publiczności dał się poznać przy okazji programu "Fabryka Gwiazd", wiosną zeszłego roku zadebiutował singlem "To jest miłość" a obecnie przygotował dla fanów drugi singiel pt. "Widzisz sama".

Teledysk opowiada historię "rockandrollowej" zakochanej  pary. Obok Dymka w klipie wystąpiła znana z programu "X-factor" Paulina Czapla, która prywatnie jest serdeczną przyjaciółką Piotra. Dymek tak komentuje obraz do swojego najnowszego singla:

- Jeśli chodzi o teledysk, to nie zależało nam na szczególnie oryginalnych rozwiązaniach, postawiliśmy na urok codzienności i prostotę. Wiele ujęć jest nieostrych, jakby rozmytych, co ma na celu ukazanie subiektywności wrażeń i wspomnień. Utwór jest wyznaniem osoby, która pierwszą, euforyczną fazę zakochania ma już za sobą, a mimo to wciąż kocha, co czyni uczucie bardziej dojrzałym i wartościowym. "Widzisz sama" to lekka i naturalna opowieść zabarwiona zmysłowością i nutą subtelnego erotyzmu.

Klip powstał w wyniku współpracy firmy Orange i  wytwórni Final Records.

Kompozytor piosenki: K.Nowicki

Produkcja muzyczna: team produkcyjny Plenum

średnia ocen: 3/5

materiały powiązane