Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

Mieczysław Szcześniak i AudioFeels na jednej scenie

2013-12-09 14:51:00.0|mat. promocyjne | inf. prasowa

Już 15.12.2013 r. o godzinie 20:05 odbędzie się niezwykły premierowy koncert w Studiu im. Agnieszki Osieckiej, który transmitowany będzie przez Program 3 Polskiego Radia.

Na scenie wystąpi Mieczysław Szcześniak z towarzyszeniem zespołu AudioFeels, który będzie posługiwał się głosem polegającym na imitacji instrumentów, poprzez wykorzystanie możliwości ludzkiego głosu. Podczas koncertu zostanie specjalnie dobrany repertuar, usłyszymy zarówno przeboje Mietka oraz utwory zespołu AudioFeels w nowych aranżacjach.

Mieczysław Szcześniak to artysta wyjątkowy, jego muzykalność, tembr głosu, repertuar, niezależność oraz współpraca z najlepszymi sprawiły, że od wielu lat, niezmiennie, cieszy się szacunkiem znawców i publiczności. Wyznacza trendy, toruje drogę następcom, jest wzorem dla wielu muzyków młodszego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele płyt - solowych i udziały w projektach innych artystów. Jego największe przeboje „Dumka na dwa serca” (w duecie z Edytą Górniak), „Przytul mnie mocno”, „Zaczekam”, „ No co ty na to?”, „Spoza nas”, „ O niebo lepiej”, „ Twoja miłość”, czy „Kocham” na stałe wpisały się do kanonu polskiej piosenki. Artysta wielokrotnie był nagradzany na prestiżowych festiwalach. Zdobywca „Bursztynowego Słowika” i wielu innych cennych nagród.

Dzięki swojemu niewątpliwemu talentowi i wybitnym umiejętnościom wokalnym Mieczysław Szcześniak niejednokrotnie był uznany za najlepszy głos męski w kraju. Artysta ceniony jest za dynamikę i energię oraz pozytywny przekaz i liryzm trafiający wprost do serc słuchaczy.

AudioFeels to z kolei przedstawiciele stylu Vocal Play. Jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, poprzez maksymalne wykorzystanie ludzkiego głosu. Dlatego w wykonywanych utworach można usłyszeć trąbki, gitarę basową i elektryczną, perkusję i instrumenty smyczkowe.

Grupa koncertowała m.in. w Polsce, Niemczech, Austrii, Francji, Stanach Zjednoczonych, Rosji i Monaco. Zdobyła też najwyższe nagrody na międzynarodowych festiwalach w Lisku i Nowym Jorku. W Polsce zespół był nominowany do nagrody „Fryderyki” w kategorii „Nowa twarz fonografii” oraz „Zespół roku” podczas Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Zespół wydał trzy płyty CD oraz jedną DVD. Najnowszym wydawnictwem jest płyta „Świątecznie” która zawiera najpiękniejsze polskie kolędy i zagraniczne utwory świąteczne. Album swoją premierę miał 4.12.2013 r.

średnia ocen: 3/5

materiały powiązane

komentarze:0artykuł przegląda:1 osób