Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

Koncert zespołu LemON

2013-12-20 13:33:00.0|Parlophone | orangemusic.pl

Na ripicie,Halber,kot Buła,Orange music

Orange music zaprasza na retransmisję koncertu zespołu LemON!

11 grudnia 2013 roku w klubie Stodoła odbyło się wielkie muzyczne wydarzenie! Po raz pierwszy w legendarnym klubie wystąpił jeden z najpopularniejszych obecnie zespołów w Polsce – LemON. Wieczór otworzyli: Iwona Kmiecik oraz zespół MoMo. Z LemONem gościnnie zaśpiewał także finalista drugiej edycji "The Voice Of Poland" Michał Sobierajski.

- Zagramy w kultowej Stodole... to legendarne miejsce i wielkie wyróżnienie, grać na tej scenie. Przygotowujemy na ten koncert sporo niespodzianek. Jedna z nich będzie duet z przezdolnym Michałem Sobierajskim. Michał napisał bardzo piękny utwór z myślą o moim głosie... to niesamowita rzecz i znakomita kompozycja... Poza Michałem Sobierajskim w Stodole wystąpi Iwona Kmiecik, wokalistka i pianistka, finalistka 4. edycji Must Be The Music, która właśnie wydała świetną płytę i znakomity singiel ,,Kolor Szlachetności”. Będzie też bardzo fajny, oldschoolowy, pogodny, kolorowy i jedyny w swoim rodzaju projekt MoMo, również znany z ,,Must Be The Music”. 11 grudnia szykuje się prawdziwa muzyczna uczta. Smacznego! Myślę, że na bilecie powinno być napisane ,,ciary gwarantowane, albo zwrot pieniędzy” :) – tak o warszawskim koncercie opowiadał wokalista i lider zespołu LemON Igor Herbut.

Koncert w Stodole był podsumowaniem intensywnego roku zespołu LemON, któremu w tak krótkim czasie udało się dokonać sztuki niezwykle trudnej. Ze swoją niekomercyjną muzyką osiągnęli komercyjny sukces. W Stodole zagrali m.in. swoje największe przeboje formacji "Napraw", "Nice", "Będę z Tobą". Koncert był także świetną okazją do tego, aby posłuchać twórczości debiutujących artystów, których dostrzegli i docenili chłopaki z LemONa.

Zapraszamy do obejrzenia koncertu zespołu LemON z warszawskiej Stodoły tylko na orangemusic.pl!


Zobacz również nasz 4-odcinkowy cykl poświęcony kulisom występu LemONa w Stodole:

odcinek 1 | odcinek 2odcinek 3 | odcinek 4

Beyonce


średnia ocen: 3/5

materiały powiązane

komentarze:23artykuł przegląda:1 osób
 • ~gość

  (21.12.2013, 19:25)

  Koncert był cudowny. Chłopaki dali z siebie wszystko i zagrali wspaniale. Cieszę się, że dzięki tej retransmisji mogę powrócić do tego niezapomnianego występu. Ciaaaryyy. )

  0odpowiedzi
  • sylvia

   (21.12.2013, 00:50)

   Ten koncert był wyjątkowy,najpiękniejszy z tych na których miałam okazję być.To co tam przeżyłam było magiczne.Życze każdemu,by kiedyś mógł przeżyć tak piękne chwile z muzyką.Warto pójść na koncert   ...

   0odpowiedzi
   • agaton022

    (20.12.2013, 22:56)

    Nic tylko zostaje pozazdrościć tym, którzy tam byli:) Fantastyczny kooooncert. Energia, charyzma, muzyka nic tylko się rozpływać.

    0odpowiedzi