Menu główne

Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Faktura VAT

 •  

  Faktura VAT (08.04.2011, 17:36)

  Witam. Chciałbym sie dowiedzieć czy ktoś z Was orientuje się może w jaki sposób mogłbym otrzymać duplikat faktury VAT (dowód zakupu potrzebny do gwarancji) za zakupiony telefon od sklepu internetowego orange. Dokładniej chodzi mi o to z kim musze sie kontaktowac i co przedstawic w celu otrzymanie tego duplikatu.
  Z góry dzieki za pomoc i jakiekolwiek wskazówki

 •  

  Odp: Faktura VAT (09.04.2011, 15:40)

  Proponuję kontakt z infolinią sklepu internetowego pod numerem 510700700 lub e-mail: sklep@orange.pl     Od siebie dodam tyle, gdy przedłużałem umowę w salonie na początku marca, zdziwiło mnie, że nie dostałem paragonu jak zawsze... Pani odpowiedziała, że dowodem zakupu jest aneks, na którym są informacje o telefonie: cena, nr seryjny i jest traktowany jako dokument zakupu.

 •  

  Odp: Faktura VAT (09.04.2011, 18:05)

  Serdecznie dziękuję za odpowiedz ;) jednak na szczęście faktura się znalazła. Nawiązując do kontaktu ze sklepem jest on tragiczny, na wysłanego przedwczoraj maila nie dostałem żadnej odpowiedzi. Odnośnie gwarancji niestety ale w moim przypadku na karcie gwarancyjnej widnieje zapis, iż jest ona ważna wyłącznie z dokumentem, a pod nim nr faktury VAT. Jeszcze raz dziękuje za odpowiedz.

aktualnie na forum znajduje się 1012 gości i 16 zalogowanych użytkowników