Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Chcę przenieść numer z karty na abonament

 •  

  Chcę przenieść numer z karty na abonament (24.10.2012, 08:26)

  Zamówiłam przez internet przeniesienie numeru z karty na abonament i moje zamówienie zostało odrzucone. W meilu dostałam taką wiadomość: "Przykro nam, ale nie możemy zrealizować Twojego zamówienia złożonego w Sklepie Orange.pl. Możesz skorzystać z oferty abonamentowej pod warunkiem wpłaty depozytu. Zapraszamy do salonu Orange."

  O jaki depozyt chodzi?

 •  

  Odp: Chcę przenieść numer z karty na abonament (24.10.2012, 09:36)

  to jest odpowiedź na post:

  Zamówiłam przez internet przeniesienie numeru z karty na abonament i moje zamówienie zostało odrzucone. W meilu dostałam taką wiadomość: "Przykro nam, ale nie możemy zrealizować Twojego zamówienia złożonego w Sklepie Orange.pl. Możesz skorzystać z oferty abonamentowej pod warunkiem wpłaty depozytu. Zapraszamy do salonu Orange."

  O jaki depozyt chodzi?  Może masz lub miałaś jakieś zaległości u innego operatora. Powodem również może być wiele aktywnych numerów w Orange. Proponuję skontaktować się z BOK lub odwiedzić najbliższy Salon.

 •  

  Odp: Chcę przenieść numer z karty na abonament (24.10.2012, 09:41)

  to jest odpowiedź na post:  Może masz lub miałaś jakieś zaległości u innego operatora. Powodem również może być wiele aktywnych numerów w Orange. Proponuję skontaktować się z BOK lub odwiedzić najbliższy Salon.  Nie mam ani nie miałam zaległości u innego operatora. Nie mam na siebie żadnego numeru w Orange. Ten numer od zawsze był na karte i chcę wziąć go na abonament. A w salonie jakbym chciała brać na abonament ten numer to nie dostanę telefonu w takiej cenie jak na Orange on-line

 •  

  Odp: Chcę przenieść numer z karty na abonament (24.10.2012, 13:22)

  to jest odpowiedź na post:  Nie mam ani nie miałam zaległości u innego operatora. Nie mam na siebie żadnego numeru w Orange. Ten numer od zawsze był na karte i chcę wziąć go na abonament. A w salonie jakbym chciała brać na abonament ten numer to nie dostanę telefonu w takiej cenie jak na Orange on-line  Skontaktuj się w takim razie z Infolinią Sklepu Internetowego 510 700 700 i wyjaśnij sprawę.

 •  

  Odp: Chcę przenieść numer z karty na abonament (24.10.2012, 13:57)

  to jest odpowiedź na post:  Skontaktuj się w takim razie z Infolinią Sklepu Internetowego 510 700 700 i wyjaśnij sprawę.  Okej, zadzwonie tam. Dzięki

 •  

  Odp: Chcę przenieść numer z karty na abonament (27.02.2014, 08:43)

  Firma Orange znalazła sobie kolejny haczyk by zarabiać dodatkowe pieniądze z kapitału depozytowego potencjalnego klienta.
  Co to znaczy?
  Chciałem przejść np na abonament i interesuje mnie tel który w tym abonamencie będzie kosztował 450zł
  Orange karze wpłacić interesantowi np 300zł depozytu, który musi leżeć u nich nietknięty minimum 3miesiące.
  Po 3miesiącach można żądać o zwrot depozytu na konto bankowe lub przeznaczyć go np na rachunki.
  Dodatkowo warto wiedzieć, że jak tel warty 450zł który nas interesował po wpłacie żądanego depozytu 300zł nadal przy odbiorze kuriera jeżeli jest to zamówienie Direct jak i salonowe kosztuje 450zł.
  Linia która obsługuje klientów oczywiście płatna (1.50zl za cała rozmowę) wprowadza potencjalnych klientów w błąd mówiąc,że po przyjeździe kuriera trzeba tylko dopłacić 150zł.
  Nic nie dopłacamy! Musimy zapłacić pełna kwotę wartości towaru oczywiście po wcześniejszej wpłacie żądanego depozytu inaczej orange ma nas gdzieś.

  PODSUMOWUJĄC: GDY WARTOŚĆ TEL WYNOSI 450ZŁ
  WPLACAMY NA DEPOZYT 300ZŁ-SPRAWA DOPIERO RUSZA DALEJ ORANGE ZACZYNA SIE NAMI INTERESOWAĆ
  ROBIMY ZAMÓWIENIE NA WYBRANY TOWAR PRZY ODBIORZE PŁACIMY PEŁNA WARTOŚĆ TOWARU TJ 450ZŁ

  SUMA NACIĄGNIĘCIA KLIENTA TO 750ZŁ TAK TO DZIAŁA!!!!!

  ---------------------------------------

  @ konsument

  Proszę o zachowani kultury wypowiedzi  i  porządku na forum.
  Twoje wpisy zwierające takie same treści zostały usunięte, powielanie treści jest traktowane jak zaśmiecanie forum, dodatkowe wpisy zwierające wulgaryzmy lub treści obraźliwe zostało ukryte.

  moderator Mikołaj
   


aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników