Zapraszamyzwiń

na nowe forum!

nasz.orange.pl

Ranking użytkowników z ostatnich 30 dni.

więcej

szukaj na forum

forum

wątek został zamknięty

Zamówienie telefonu

 •  

  Zamówienie telefonu (24.01.2012, 12:06)

  Witam .
  Chciałem napisać tutaj kilka słów o zamawianiu telefonu w Waszym sklepie internetowym - który moim zdaniem jest tragiczny , dlaczego tak uważam ? oto kilka powodów . 
  Dnia 22.01.12 roku ( niedziela ) zamówiłem telefon galaxy ace w ofercie abonamentowej ( obecnie posiadam taryfe orange pop) po 3 godzinach przyszła mi informacja że telefonu nie ma w magazynie , więc moje zamówienie odrzucono - no ok rozumiem może się tak zdarzyć , tylko czemu nie ma tego napisane od razu ? Na następny dzień staram się zamówić inny telefon , jednak gdy wpisywałem numer który chcę przenieść na abonament - wyskakiwał błąd . Więc po tym zadzwoniłem do orange i dowiedziałem się że mogę dopiero złożyć zamówienie za 3 dni ! dlaczego tak ? czyż to moja wina że telefonu nie było na stanie a takiej informacji przy zamówieniu nie było? Ok ide dalej . Dnia 23.01.12 pomyślałem że spróbuje zamówić a nóż może się uda i tak udało się ( inny model telefonu) po części , niby formularz zamówienia wypełniłem jednak nie wyskoczyło mi te okienko końcowe , czyli znów nie wiedziałem czy zamówienie zostało przyjęte . Dzisiaj tj.24.01.12 - zadzwoniłem do orange spytać się czy moja zamówienie zostało odnotowane , pan powiedział że tak ale tego telefonu nie ma na magazynie ( kolejny telefon którego nie ma )! Po kilku minutowej rozmowie okazało się że teraz ten telefon jest w magazynie , jednak nie mogę go zamówić ( mogę dopiero jutro ) ponieważ moje zamówienie zostało odrzucone wczoraj z powodu braku tego telefonu ( zupełnie nie logiczne) . Pan oczywiście powiedział że może przyjąć zamówienie jednak wtedy dostane nowy numer telefonu , a ja chcę zostać przy starym .
  Kompletnie nie rozumiem funkcjonowania waszego sklepu , jest one w ogóle nie logiczne , ludzie tylko tracą czas i pieniądze na połączenie się z Waszym telefonem . Jedynie dlatego chce być jeszcze w orange , ponieważ większość moich znajomych znajduje się w tej sieci , i tylko to mnie trzyma tutaj bo już teraz mógłbym przejść do konkurencji która oferuje mi podobną ofertę a może nawet i lepszą .

 •  

  Odp: Zamówienie telefonu (22.10.2012, 19:08)

  OCZYWIŚCIE NIKT NIE RACZYŁ ODPISAĆ. MAM TEN SAM PROBLEM. TOTALNE DNO,

aktualnie na forum znajduje się 0 gości i 0 zalogowanych użytkowników