Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

"Muzyka jest najfajniejszym z narkotyków" - wywiad z Muńkiem i Shamboo

2013-09-12 10:40:00.0|orangemusic.pl | Maria Szalewicz, Jean Prisset, Piotr Ziętek

Zespół SHAMBOO to legenda częstochowskiej sceny muzycznej. Pierwszy raz na scenie SHAMBOO pojawiło się w maju 1982 r. jako SzamboPunk. W pierwotnym składzie na basie grał Zygmunt "Muniek" Staszczyk. Na przestrzeni lat, nazwa i skład zespołu ulegały zmianom, zawieszono nawet działalność. Dlaczego tak się stało i jak doszło do reaktywacji punkowej grupy? O tym wszystkim opowiedzą Wam sami muzycy.

Nowa era działalności kapeli, zaowocowała nagraniem wspólnej płyty. "Tata" jest spełnieniem marzeń dwóch chłopców z częstochowskiego Rakowa - Macia i Muńka. Co prawda, każdy z nich jest teraz w innym miejscu na ścieżce muzycznej kariery, ale łączy ich wspólna punkowa przeszłość oraz niezłomna przyjaźń. Obejrzyj rozmowę, z której dowiesz się jak powstawała punkowa scena muzyczna w Polsce.

średnia ocen: 3/5

materiały powiązane

komentarze:0artykuł przegląda:1 osób