Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

"Bardzo długo na tę płytę czekałam" - wywiad z Patricią Kazadi

2013-06-28 13:43:00.0|orangemusic.pl | Magdalena Kieblesz, Artur Lożek, Jean Prisset | EMI Music Polska

Patricia Kazadi to jedna z bardziej charakterystycznych, polskich gwiazd młodego pokolenia. Piosenkarka, aktorka i prezenterka. Teraz jest prowadzącą programu "You can dance" - "Po prostu tańcz". Jednak jej największą pasją jest muzyka, od 3 roku życia gra na fortepianie, występuje w teatrach i gra koncerty w Polsce oraz za granicą. Miłość do śpiewania pojawiła się u niej w wieku 11 lat i od tego też momentu komponuje i pisze teksty do swoich piosenek.

„Przerywam sen”, najnowszy singiel Patricii Kazadi, promuje wyczekiwany debiutancki album "Trip".

Ekipa orangemusic spotkała się z artystką, aby porozmawiać o jej długiej muzycznej podróży, ktorej celem było nagranie wymarzonej płyty. Co było inspiracją do powstania albumu? Czego nauczyła się przez te dziesięć lat artystka? Zobacz nasz wywiad! 

 

średnia ocen: 3/5

materiały powiązane

komentarze:0artykuł przegląda:1 osób
    • post został zablokowany przez mektub

      (28.07.2013, 10:43)

      powód zablokowania: wpis zawiera spam (reklamy, wprowadzanie w błąd)