Informujemy, że przeglądarka Mozilla Firefox w wersji 52.0 nie wspiera już MS Silverlight, co uniemożliwia korzystanie z serwisu Telewizja Tu i Tam. Przy wypożyczaniu filmu, zakupie pakietu i odtwarzaniu treści prosimy o używanie wcześniejszych wersji podstawowej przeglądarki, ściągnięcie wersji Extended Support Release lub skorzystanie z innych przeglądarek internetowych (z wyłączeniem Google Chrome, Microsoft Edge oraz Opery).

"Mam potrzebę optymizmu" - wywiad z Andrzejem Piasecznym

2012-01-20 13:41:00.0|orange.pl / Paweł Jaskulski, Piotr Flis

liczba wyświetleń: 4325

Andrzej Piaseczny ostatnie lata spędził na poszukiwaniach. Źródło dźwięku odnalazł w Hudson, pod skrzydłami Henry'ego Hirscha, słowiańską duszę muzyki w kompozycjach Seweryna Krajewskiego, a radość, spełnienie i wszystko to, co dobre - wewnątrz siebie. Swoim wiernym fanom przywiózł z tych podróży zachwycającą pamiątkę, czyli nowy album, zatytułowany nie bez powodu "To co dobre".
 
Andrzej Piaseczny opowiedział portalowi orange.pl o swoim optymizmie, narodowych cechach oraz amerykańskim śnie. Zobaczy wywiad z artystą, który w tym roku obchodzi 20-lecie działalności artystycznej.
średnia ocen: 3/5

materiały powiązane