instalacja dekodera i aktywacja usługi Orange TV ADSL

DrukujEXPORTUJ PDF
Po poprawnym podłączeniu i skonfigurowaniu modemu oraz dekodera i telewizora, możesz przystąpić do instalacji telewizji. Włącz dekoder i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Krok 1

Włącz telewizor i dekoder.

Krok 2

Wciśnij OK na pilocie.

Krok 3

Dekoder sprawdzi połączenie z modemem. Test może potrwać do kilku minut. Nie naciskaj przycisków na pilocie i dekoderze.

Krok 4

Używając przycisków 0 – 9 na pilocie, wprowadź 10 cyfr numeru ID. Numer ID znajduje się na umowie. Wciśnij OK na pilocie, aby zatwierdzić i przejść dalej.

Krok 5

Używając przycisków 0 – 9 na pilocie, wprowadź 4 cyfry numeru PIN. Numer PIN znajduje się na umowie. Wciśnij OK na pilocie, aby zatwierdzić i przejść dalej.

Krok 6

Dekoder sprawdzi wprowadzone kody - może to potrwać do kilku minut. Nie naciskaj przycisków na pilocie i dekoderze.

Krok 7

W niektórych przypadkach może być konieczna aktualizacja dekodera. Wciśnij OK na pilocie, aby rozpocząć.

Krok 8

Dekoder zaktualizuje się do najnowszej wersji oprogramowania. Nie naciskaj przycisków na pilocie i dekoderze.

Krok 9

Po aktualizacji dekoder uruchomi się ponownie.

Krok 10

Dekoder kończy aktualizację.

Krok 11

Kolejny etap instalacji to zdefiniowanie kodu dostępu i kodu dorosłych. Wciśnij OK, aby rozpocząć.

Krok 12

Utwórz swój kod dostępu. Wprowadź ten kod w obydwa pola za pomocą przycisków 0 – 9 na pilocie. Wciśnij OK , aby zatwierdzić i przejść dalej.

Krok 13

Utwórz swój kod dorosłych. Wprowadź ten kod w obydwa pola za pomocą przycisków 0 – 9 na pilocie. Wciśnij OK , aby zatwierdzić i przejść dalej.

Krok 14

Wybierz „aktywuj” i wciśnij OK , jeżeli chcesz, aby w menu dekodera, w zakładce polecane, pojawiały się sugestie programów do obejrzenia. Lista polecanych programów będzie tworzona automatycznie na podstawie Twojej oglądalności i upodobań telewizyjnych. Możesz też pominąć ten etap wybierając „pomiń ten etap” i wciskając . Usługę możesz aktywować później wybierając odpowiednią opcję w menu.

Krok 15

Jeśli wybrałeś „aktywuj” zapoznaj się z warunkami korzystania z usługi polecanych programów i wciśnij OK aby przejść do kolejnego etapu instalacji.

Krok 16

Wciśnij OK, aby wyszukać kanały cyfrowej telewizji naziemnej. Antena powinna być podłączona do gniazda oznaczonego anteną i strzałką w dół. Możesz nie wyszukiwać kanałów wybierając „pomiń ten etap” i wciskając OK na pilocie. Kanały możesz wyszukać później wybierając odpowiednią opcję w menu dekodera.

Krok 17

Jeśli wybrałeś opcję „wyszukiwanie kanałów TV naziemnej”, poczekaj aż dekoder zakończy wyszukiwanie. Nie naciskaj przycisków na pilocie i dekoderze.

Krok 18

Na ekranie zostanie wyświetlona informacja z liczbą wyszukanych kanałów telewizji naziemnej. Wciśnij OK, aby przejść dalej. Możesz też wybrać opcję „rozpocznij wyszukiwanie” i wcisnąć OK, aby wyszukać kanały jeszcze raz.

Krok 19

Instalacja została zakończona. Wciśnij OK na pilocie.

Po zakończonej instalacji powinien pojawić się poniższy ekran. Możesz korzystać z usługi.

Czy informacje zawarte w artykule okazały się przydatne?