Nakręcone Minuty

DrukujEXPORTUJ PDF

W ramach usługi otrzymasz pakiet 40 minut wymiennych na 400 SMS-ów do wykorzystania w wybrany dzień tygodnia (np. poniedziałek do godz. 23:59)

cena za minutęcena za SMSaliczba minut/SMSówcena pakietuważność pakietu
 
10 gr1 gr40 / 4004 zł1 dzień
 

Usługę możesz włączyć również w wersji cyklicznej

W ramach usługi otrzymasz pakiet minut wymiennych na SMS-y do wykorzystania w wybrany dzień tygodnia. Twój pakiet będzie automatycznie odnawiany co tydzień w wybranym dniu przez kolejne 2 tygodnie. W 4. tygodniu dostaniesz pakiet Nakręcone Minuty za darmo.

cena za minutęcena za SMSaliczba minut/SMSówcena pakietuważnośc minut/SMSówBONUS
 
10 gr1 gr40 / 4004 zł za każdy dzień1 dzieńco 4. tydzień, usługa gratis
 

Aby usługa była odnawiana co tydzień wystarczy, że

  • w wybranym dniu posiadać min. 4 zł na koncie głównym
  • jesteś w okresie aktywnym

dołącz do Orange POP

Zamów starter za 0 zł przez internet - dostawa gratis. Dodatkowo przy 12 pierwszych doładowaniach kwotą 25 zł lub większą dostajesz 10 zł na rozmowy, SMS-y i MMS-y w Orange.

 

Informujemy, że od 1 marca 2012 roku usługi promocyjne Nakręcone Minuty oraz Nakręcone Minuty – usługa cykliczna zostaną wycofane z oferty i nie będą już dostępne. Osoby, które aktywują usługi przed tą datą będą mogły z niej korzystać zgodnie z okresem ważności środków przyznawanych w ramach usługi. W przypadku usługi Nakręcone Minuty – usługa cykliczna Abonent, który skorzystał z usługi jeszcze przed jej zakończeniem może kontynuować korzystanie z usługi do najbliższego Dnia promocyjnego, w którym otrzyma Bonus, zgodnie z punktem 20 Regulaminu usługi Nakręcone Minuty – usługa cykliczna

wersja jednorazowa

  • wyślij nazwę wybranego dnia tygodnia (np: poniedzialek) pod numer 701. Wpisując nazwę dnia tygodnia nie używaj polskich znaków
  • zaczekaj na SMS-a potwierdzającego włączenie usługi
  • minuty i SMSy możesz wykorzystać do 23:59 w wybranym dniu

wersja cykliczna

  • wyślij nazwę wybranego dnia tygodnia (np: poniedzialek) pod numer 702. Wpisując nazwę dnia tygodnia nie używaj polskich znaków.
  • zaczekaj na SMS-a potwierdzającego włączenie usługi
  • minuty i SMSy możesz wykorzystać do 23:59 w wybranym dniu
Czy informacje zawarte w artykule okazały się wystarczające?
wirtualny doradcazdalny dostęp