Klienci otrzymają m.in nowoczesne smartfony i tablety w atrakcyjnych cenach, tańsze pakiety usług oraz wiele innych sposobów na to, by wydać jak najmniej nie rezygnując jednocześnie ze swobodnego korzystania z telefonu komórkowego, domowego czy surfowania po internecie.

Klienci, którzy posiadają w Orange usługi mobilne i stacjonarne, przy dokupieniu internetu mobilnego, mogą mieć tablet Alcatel One Touch Evo 7 za 1 PLN z abonamentem za 29 PLN. Wystarczy, że aktywują przy tym rabat 30 PLN w usłudze Orange Open. Dodatkowo ponad 500 PLN zaoszczędzić można kupując smartfon w wybranych smartplanach. Do wyboru Nokia, Samsung, Sony i LG.

Z kolei klienci, którzy wybiorą Neostradę lub FunPack HD otrzymają tablet za 1 PLN i oszczędzą 498 PLN (jego standardowa cena to 499 PLN).

Ciekawą propozycją dla użytkowników telefonu domowego jest Plan Na Każdy Dzień, oferujący za 49 PLN miesięcznie nielimitowane połączenia na wszystkie numery stacjonarne w Polsce oraz Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii, USA, Kanadzie i Australii. To oferta szczególnie korzystna dla obecnych klientów planu DoMowy 1200, który w cenie 90,74 PLN miesięcznie oferuje nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne w Polsce jedynie w dni robocze od 18.00 do 8.00 oraz w weekendy i święta przez całą dobę. Wymieniając go na nowy Plan Na Każdy Dzień w cenie niemal o połowę niższą mogą rozmawiać bez żadnych ograniczeń ze swoimi bliskimi w Polsce i wybranych krajach przez całą dobę.

Orange przygotował również atrakcyjne promocje dla klientów biznesowych. Łącząc mobilny Internet z inną usługą mobilną lub stacjonarną w Orange Open dla Firm, firma zaoszczędzi rocznie na abonamencie 144 PLN + VAT. Orange dla Firm oferuje także specjalne rabaty na sprzęt, w tym m.in.: tablet Alcatel One Touch Evo 7 w obniżonej cenie za 49 PLN + VAT zamiast 199 PLN + VAT w ofercie Nowy Business Everywhere z modemem standard w Orange Open dla Firm w abonamencie za 30 PLN + VAT,

W Orange dla Firm są też smartfony w niższych cenach np: Sony Xperia S za jedyne 1 PLN + VAT zamiast 149 PLN + VAT (w ofercie Firma bez Ograniczeń w abonamencie za 95 PLN + VAT). Za symboliczną złotówkę + VAT można mieć przeceniony ze 349 PLN + VAT Samsung Galaxy S2 w ofercie Firma bez Ograniczeń w abonamencie za 119 PLN + VAT. Dodatkowo w ofercie Firma bez ograniczeń Klient otrzymuje nielimitowane połączenia do wszystkich sieci.

Wszystkie pomysły na oszczędzanie znajdziecie pod tym linkiem.