Klienci, którzy zdecydują się na zakup jednej z tych usług, otrzymają za symboliczną złotówkę tablet FunTab 7.0. Promocja z tabletem jest dostępna dla klientów podpisujących nową umowę lub przedłużających dotychczasową na kolejne 24 miesiące. Poniżej szczegóły dotyczące cen abonamentu Neostrady i FunPacka w nowej ofercie.



Ponadto, jeśli przy zakupie Neostrady lub FunPacka w nowej promocji klient zdecyduje się na otrzymywanie rachunków w formie elektronicznej, skorzysta też z niższej opłaty aktywacyjnej, która wyniesie 49,90 zł z VAT zarówno w przypadku Neostrady jak i FunPacka.

Tablet FunTab 7.0 ma 7-calowy dotykowy wyświetlacz multi-touch umożliwiający intuicyjną i łatwą obsługę oraz szybki, wydajny procesor 1 GHz. Urządzenie działa w oparciu o system Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Użytkownik ma również dostęp do sklepu Google Play, który oferuje setki aplikacji, dzięki którym łatwo dostosować tablet do swoich potrzeb.

Łączność z Internetem zapewnia karta Wi-Fi, a po podłączeniu zewnętrznego modemu można też łączyć się z Internetem poprzez sieć GSM. Wbudowana kamera pozwala prowadzić wideorozmowy lub robić zdjęcia czy nagrywać filmy. Urządzenie ma wbudowany czytnik kart microSD (do 32 GB) i pamięć flash o pojemności 4GB pozwalającą na przechowywanie muzyki, zdjęć czy dokumentów. Wydajna karta graficzna Mali 400 z akceleracją 3D, pozwala cieszyć się płynną trójwymiarową grafiką w grach.

Szczegółowe informacje na temat oferty dostępne są na www.orange.pl.