Orange Poczta Głosowa

DrukujEXPORTUJ PDF

Aktywuj Orange Pocztę Głosową a będziesz miał pewność, że nigdy nie tracisz ważnych telefonów. Dzięki sortowaniu nowych wiadomości odsłuchujesz najpierw te najbardziej aktualne. O każdej nowej wiadomości na twojej skrzynce zostaniesz powiadomiony w wybrany przez ciebie sposób. Czeka na ciebie jakiś ważny e-mail a ty nie masz dostępu do komputera? Odsłuchaj go dzięki Orange Poczcie Głosowej. Szeroki wachlarz funkcji pozwala ci na personalizowanie ustawień twojej skrzynki.

Orange Poczta Głosowa-jakie to proste...

Gdy dzwonisz do swojej Poczty Głosowej *501 z własnego telefonu dostaniesz się wprost do swoich wiadomości. Wiadomości odsłuchasz od najnowszych do najstarszych. Poczta Głosowa sama zapisze odsłuchane wiadomości. Odsłuchiwanie jest na prawdę bardzo sprawne, gdyż od razu słyszysz pozostawione nagranie. Jeśli jednak chcesz się dowiedzieć kiedy i z jakiego numeru dostałeś daną wiadomość, wystarczy, że wybierzesz odpowiednią opcję. Po odsłuchaniu wiadomości możesz szybko i wygodnie połączyć się z osobą dzwoniącą korzystając z opcji oddzwonienia.

Powiadamianie o wiadomościach

Masz do wyboru różne możliwości powiadamiania o nowych wiadomościach pozostawianych w twojej Poczcie Głosowej:

  • powiadamianie przez SMS
  • powiadamianie E-mailem-Twoja Poczta Głosowa przesyła wiadomości na wskazany przez ciebie adres e-mail


Ale to nie wszystko...

Nawet gdy twój telefon był wyłączony, Poczta Głosowa zarejestruje próby połączeń od osób, które próbowały się do ciebie dodzwonić a nie pozostawiły wiadomości. Po włączeniu telefonu otrzymasz informację, kto i kiedy dzwonił.

Czy informacje zawarte w artykule okazały się przydatne?