telefon i karta SIM

 • SIM-lock

  SIM-lock to zabezpieczenie w oprogramowaniu telefonów komórkowych, które sprawia, że możesz korzystać tylko z karty SIM danego operatora. Wejdź w tytuł będący linkiem do artykułu aby sprawdzić gdzie i w jaki sposób możesz zdjąć blokadę aby nie stracić gwarancji.

 • kradzież lub zgubienie karty SIM

  Jeśli zgubiłeś swój telefon lub został on skradziony, konieczne będzie zablokowanie połączeń oraz wymiana Karty SIM. Dowiedz się jak to zrobić klikając w tytuł artykułu.

 • Kod PUK

  Kod PUK będzie Ci potrzebny między innymi do odblokowania karty po zablokowaniu jej błędnie wprowadzanym numerem PIN. Wejdź w tytuł będący linkiem do artykułu i dowiedz się więcej o kodzie PUK.

 • uszkodzenie karty SIM

  Nie możesz wykonać żadnego połączenia a na Twoim telefonie pokazuje się brak zasięgu? Możliwe, że Twoja karta została uszkodzona i konieczna będzie jej wymiana. Wejdź w tytuł będący linkiem do artykułu i dowiedz się więcej na ten temat.

 • kod PUK w ofercie na kartę

  Korzystasz z oferty na kartę i nie możesz odnaleźć swojego kodu PUK? Możesz go odzyskać. Sposób jego odzyskania jest uzależniony od tego, czy zarejestrowałeś swój numer na kartę czy nie. Wejdź w tytuł artykułu, który jest linkiem do całej publikacji i zobacz jakie działania należy podjąć w celu odzyskania kodu PUK.

 • kod PIN w ofercie na kartę

  W ofercie na kartę, w odróżnieniu od ofert abonament i mix, nie otrzymujesz kodu PIN. Możesz jednak samodzielnie ustalić go na swojej karcie SIM. Kliknij w tytuł artykułu i dowiedz się, jak to zrobić.

 • Kod PIN

  Chcesz zabezpieczyć swoją kartę SIM tak aby nie użyły jej osoby niepowołane? Kliknij w tytuł i przeczytaj całość artykułu, a dowiesz się, co to jest kod PIN i w jaki sposób z niego korzystać.

zadaj pytanie