Zmień swój numer telefonu

Klienci ofert na kartę, którzy zakupili zestaw startowy z opcją "Wybierz swój numer", mogą zmienić swój numer telefonu bez wymiany karty SIM i to bez wychodzenia z domu. Wszystkie środki zgromadzone na koncie oraz aktywne usługi i pakiety zostają zachowane. To jedyna taka oferta na rynku – żaden inny operator nie oferuje takiej usługi.

Baza numerów jest naprawdę duża. Obecnie zawiera kilkaset tysięcy numerów i nieustanie jest zwiększana. Dodatkowo można też wybrać także tzw. "złote numery", które łatwo jest zapamiętać. Wszystkie obejrzane numery są zarezerwowane przez 2 godziny od ich zaproponowania i można do nich wrócić w trakcie korzystania z menu lub aplikacji.

Klienci mogą skorzystać z usługi po wybraniu kodu *660*# i zatwierdzeniu go przyciskiem połączenia. W wyświetlonym menu można zmienić taryfę oraz wybrać nowy numer na 3 sposoby:

  • losowy wybór numeru
  • wybór numeru z zaproponowanej listy po 5 sztuk
  • wybór numeru na podstawie wpisanych cyfr (np. daty urodzin) – obecnie można wpisać do 5 cyfr

Dodatkowo osoby, które zakupiły startery Wybierz swój numer mogą zmienić numer poprzez zainstalowaną na karcie SIM aplikacje Wybierz Numer o takiej samej funkcjonalności.

Czy powyższe informacje są dla Ciebie wystarczające?